کد خبر: 84950 A

رئیس برنامه ریزی و بومی سازی مجتمع فولاد مباركه اصفهان خبر داد:

مطابق برنامه پیش بینی شده با ترویج فرهنگ بومی سازی در شركت و تهیه مدرك فنی ۱۷ هزار و 500 قلم كالا، ۸۰ درصد ماشین آلات را در داخل تهیه خواهیم کرد.

 ایلنا: به‌گفته رییس برنامه‌ریزی و بومی‌سازی مجتمع فولاد مباركه اصفهان ۱۱ هزار و ۵۵۰ قلم قطعات این شركت از خارج تامین می‌شد كه هم اكنون ۸ هزار و ۴۲۰ قلم این كالا ها معادل 73 درصد در داخل کشورمان توسط متخصصان داخلی تهیه و ساخته شده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، فروغی با اشاره به اینکه تاکنون برای ۲۵ هزار قطعه حساس مدرك فنی تهیه شده و قرار است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال این تعداد، به ۳۰ هزار قطعه برسد افزود: میزان تهیه مواد مصرفی فولاد سازی در داخل كشور۹۹ و نیم درصد میباد که ۸۵ و نیم درصد در زمینه مواد اولیه هم به خود كفایی رسیده‌ایم.

وی با اشاره به اولویت‌های شركت فولاد مباركه اصفهان در سال جاری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های كشورگفت: مطابق برنامه پیش بینی شده با ترویج فرهنگ بومی سازی در شركت و تهیه مدرك فنی ۱۷ هزار و 500 قلم كالا، ۸۰ درصد ماشین آلات را در داخل تهیه خواهیم کرد.

رئیس برنامه ریزی و بومی سازی مجتمع فولاد مباركه اصفهان اضافه کرد: از مجموع ۲۸۹ میلیارد تومان خریدهای انجام شده برای این شركت ۲۱۳ میلیاردتومان آن درداخل كشور بوده است.

رئیس برنامه ریزی و بومی سازی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر