کد خبر: 85458 A

طی سه ماهه اول سال جاری انجام شد؛

كاركنان فولادمباركه اصفهان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق شدند در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، علاوه بر ثبت ركوردهای متوالی ماهانه، فراتر از برنامه‌های پیش‌بینی شده تولید نمایند.

ایلنا: کارکنان فولاد مبارکه اصفهان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق شدند در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، علاوه بر ثبت رکوردهای متوالی ماهانه، فرا‌تر از برنامه‌های پیش‌بینی شده تولید نمایند، به طوری که رشدی بین ۷ تا ۲۷ درصد در خطوط تولیدی این شرکت در سه ماهه اول سال جاری حاصل شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان با بیان مطلب فوق گفت: واحد گندله سازی با تولید یک میلیون و ۸۸۶ هزار و ۱۳۰ تن گندله به میزان ۷ درصد رشد نسبت به سه ماهه اول سال گذشته داشته است.

محمد مسعود سمیعی‌نژاد با اشاره به اینکه واحد احیا مستقیم نیز با تولید یک میلیون و ۶۶۲ هزار و ۳۳۳ تن آهن اسفنجی به میزان ۱۹ درصد رشد داشته افزود: تولید‌ آهن اسفنجی در سه ماهه اول سال ۹۱ معادل یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۱۷۱ تن بوده است.

وی اضافه کرد: ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و فولاد سبا مجموعاً با تولید یک میلیون و ۶۶۰ هزار و ۲۵۰ تن تختال به میزان ۷ درصد رشد داشته ضمن اینکه تولید این ناحیه در سه ماهه اول سال ۹۱ معادل یک میلیون و ۵۹۴ هزار و ۷۸۷ تن بوده است.

مدیر عامل فولا مبارکه اصفهان گفت: ناحیه نورد گرم و نورد پیوسته سبا نیز مجموعاً با تولید یک میلیون و۵۹۸هزارتن کلاف گرم به میزان ۷درصدرشدنسبت به مدت مشابه سال قبل داشته این درحالی است که تولید کلاف گرم درسه ماهه اول سال قبل یک میلیون و ۴۹۷ هزار تن بوده است.
سمیعی ن‍ژاد به تولید کلاف سرد در سه ماهه اول سال گذشته که معادل ۳۸۲ هزار و ۶۶۰ تن بوده اشاره کرد وافزود: تولید کلاف سرد طی سه ماهه اول سال جاری معادل ۴۰۰ هزار و ۱۴۶ تن می‌باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان ۵ در صد رشد داشته است.
دکتر سمیعی‌نژاد تولید واحد قلع اندود در سه ماهه اول سال جاری را نیزمعادل ۲۷ هزار و ۷۳ تن اعلام و افزود: این واحد به میزان ۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است، ضمن اینکه تولید این واحد در مدت مشابه سال قبل ۲۶ هزار و ۴۲۲ تن بوده است.
وی اضافه کرد: تولید ورق گالوانیزه در سه ماهه اول سال جاری به میزان ۵۰ هزار و ۹۷۲ تن می‌باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل یک در صد رشد داشته است.
مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه تولید ورق رنگی در سه ماهه اول سال ۹۱ معادل ۲۶ هزار و ۲۹۲ تن بوده اعلام کرد: واحد ورق رنگی نیز با تولید ۳۳ هزار و ۳۸۱ تن کلاف رنگی به میزان ۲۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

رشد 7 تا 27 درصدی درخطوط تولیدی فولاد مبارکه اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر