کد خبر: 85480 A

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان عنوان کرد:

راه اندازی خانه‌های فرهنگ در کاشان ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی است.

ایلنا:مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان گفت: راه اندازی خانه های فرهنگ در کاشان ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی نادعلی در افتتاح "خانه فرهنگ خانواده" در فرهنگسرای مهر کاشان اظهار داشت: در راستای وظایف سازمان رفاهی تفریحی شهرداری چهارمین خانه فرهنگ خانواده این سازمان در کاشان راه اندازی شد.

مهدی نادعلی گفت: درحال حاضر سه خانه فرهنگ "کودک"، "شهروند" و "سلامت" در کاشان فعال است که با افتتاح چهارمین آن با عنوان "خانواده" امید است بسیاری از معضلات شهروندی نیز کاهش پیدا کند.

به گفته وی، با توجه به اینکه بیش از 400 وظیفه بر عهده شهرداری و زیر مجموعه های آن است، برنامه هایی چون گردشگری، ورزشی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی آن نیز بر عهده سازمان رفاهی تفریحی شهرداری است.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان، یکی از مهمترین معضلاتی که جامعه و بخش مهم تر آن خانواده گریبانگیر آن است، مشکلات ازدواج و طلاق عنوان کرد.

نادعلی تاکید کرد: امید است با همکاری و همدلی بیشتر مسئولین و با دست در دست هم دادن با یکدیگر و با برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی در شهرستان بتوان اینگونه معضلات را کاهش دهیم.

وی افزود: چهارمین خانه فرهنگ با عنوان "خانه فرهنگ خانواده" تحت نظارت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در کاشان با هدف ارتقاء نقش خانواده با حضور اساتید مجرب در کاشان تأسیس شد.

گفتنی است: چهارمین خانه فرهنگ "خانواده" درخیابان امیرکبیر کاشان افتتاح شد.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر