کد خبر: 86586 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری زن قاچاقچی و كشف 2 كیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه خبرداد.

ایلنا: سرهنگ «حسین رضایی» گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در راستای مبارزه با مواد مخدر بویژه خطرناک‌ترین مخدر صنعتی یعنی «شیشه» همچنین برخورد با عوامل آن، طرح عملیاتی و ضربتی را در استان به مرحله اجرا گذاشتند.

به گزارش ایلنا از اصفهان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان افزود: در یکی از عملیات‌های صورت گرفته، زن قاچاقچی که با شبکه توزیع مواد مخدر همکاری و اقدام به جابجایی و توزیع مواد مخدر شیشه در اصفهان کرده بود، شناسایی شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بلافاصله با هماهنگی صورت گرفته ماموران به محل مورد نظر اعزام و ضمن دستگیری متهم، از منزل وی مقدار ۲ کیلو گرم ماده صنعتی روانگردان شیشه کشف و ضبط کردند.

«سرهنگ رضایی» خاطر نشان کرد: سودجویی وطمع ورزی از طرفی و ناآگاهی وجهالت برخی افراد از طرفی دیگر موجب جذب آن‌ها توسط شبکه‌های قاچاق مواد مخدر می‌شود. امید است اقشار مختلف جامعه بخصوص خانواده‌ها نظارت کاملی بر فرزندان خود داشته باشند تا از بروز هر گونه آسیبی توسط این شبکه‌های جنایتکار در امان باشند.

گفتنی است، در این خصوص پرونده تشکیل و بهمراه متهم به مراجع قضایی تحویل شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر