کد خبر: 86591 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

با دستگیری هر چهار عضو این شبکه ماموران موفق به کشف ۴ کیلو گرم هروئین از معده قاچاقچیان شده، یعنی به‌طور میانگین هر یک از مته‌مان مقدار یک کیلو گرم هروئین را در معده خود بلعیده بود.

ایلنا:، سردار «عبدالرضا آقاخانی» فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه اجرای شناسایی و فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موفق به شناسایی یک شبکه توزیع مخدر شدند.

به گزارش ایلنا، وی افزود: اعضاء این شبکه شناسایی شده که چهار نفر می‌باشند با بلع مواد مخدر اقدام به حمل و انتقال مواد می‌کردند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، «سردار آقاخانی» عنوان داشت: با دستگیری هر چهار عضو این شبکه ماموران موفق به کشف ۴ کیلو گرم هروئین از معده قاچاقچیان شده، یعنی بطور میانگین هر یک از مته‌مان مقدار یک کیلو گرم هروئین را در معده خود بلعیده بود.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: قاچاقچیان مواد مخدر در بدست آوردن منافع شخصی و غیر قانونی از هر شیوه و روشی با ناآگاهی از خطرات آن برای جابجایی و انتقال مواد استفاده می‌کنند که در این زمینه تاکنون نیروی انتظامی به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده است.

گفتنی است، در این خصوص پرونده تشکیل و مته‌مان بهمراه مواد کشف شده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر