کد خبر: 86930 A

سرپرست پلیس راه انتظامی استان اصفهان خبر داد:

ماموران گشت پلیس راه آزاد راه امیرکبیراصفهان تهران سواری لکسوز را که در سوابق تخلفات راهنمایی و رانندگی خود با ۱۰۶ تخلف مبلغ ۰۰۰/ ۹۰۰/ ۴۲ ریال جریمه داشت را متوقف کردند.

ایلنا: «سرهنگ شاهپور انصاری» سرپرست پلیس راه انتظامی استان اصفهان گفت: عوامل گشتی پلیس راه اصفهان تهران در آزاد راه امیرکبیر حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه سواری لکسوز را متوقف و سوابق خودرو را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، وی افزود: پس از بررسی و کنترل سوابق خودروی یاد شده مشخص شد این خودرو تعداد ۱۰۶ تخلف در نقاط مختلف داشته که از این تعداد، ۴۰ مورد آن تجاوز از سرعت مجاز بوده و جمعاً دارای ۰۰۰/ ۹۰۰/ ۴۲ریال جریمه می‌باشد.

سرهنگ انصاری ادامه داد: برابر ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خودرو توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس راه استان منتقل شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه رعایت قوانین و مقررات سودمندی مازادی داشته و ایمنی را افزایش می‌دهد، از کلیه رانندگان خواست ضمن رعایت سرعت مجاز، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت تا خود و دیگران شاهد هیچ گونه حادثه دلخراشی که مهم‌ترین علل آن سرعت و سبقت غیر مجاز است، نباشیم.

سرپرست پلیس راه انتظامی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر