کد خبر: 86934 A

در سه ماهه نخست امسال رخ داد؛

واحد احیا مستقیم با تولید یک میلیون و ۶۶۲ هزار و ۳۳۳ تن آهن اسفنجی به میزان ۱۹ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته، تولید‌ آهن اسفنجی در سه ماهه اول سال ۱۳۹۱ معادل یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۱۷۱ تن بوده است.

ایلنا: مدیرعامل فولادمبارکه اصفهان از ثبت رکوردهای متوالی ماهانه فرا‌تر از برنامه‌های پیش بینی شده تولید در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی خبر داد و گفت: در سه ماهه نخست امسال رشدی بین ۷ تا ۲۷ درصد در خطوط تولیدی این شرکت حاصل شده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، دکتر محمد مسعود سمیعی‌نژاد با اشاره به خلق حماسه تولید توسط کارکنان سخت کوش و متعهد این شرکت در این مدت، افزود: واحد گندله سازی با تولید یک میلیون و ۸۸۶ هزار و ۱۳۰ تن گندله به میزان ۷ درصد رشد نسبت به سه ماهه اول سال گذشته داشته به طوری که تولید گندله در سه ماهه اول سال ۹۱ معادل یک میلیون و ۷۶۷ هزار و ۳۵۹ تن است.

به گفته وی، واحد احیا مستقیم نیز با تولید یک میلیون و ۶۶۲ هزار و ۳۳۳ تن آهن اسفنجی به میزان ۱۹ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته، تولید‌ آهن اسفنجی در سه ماهه اول سال ۱۳۹۱ معادل یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۱۷۱ تن بوده است.

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشد تولید در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و فولاد سبا را مجموعاً یک میلیون و ۶۶۰ هزار و ۲۵۰ تن تختال به میزان ۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل دانست و تصریح کرد: تولید این ناحیه نیز در سه ماهه اول سال ۱۳۹۱ معادل یک میلیون و ۵۹۴ هزار و ۷۸۷ تن بوده است.

وی با اشاره به اینکه ناحیه نورد گرم و نورد پیوسته سبا نیز مجموعاً با تولید یک میلیون و ۵۹۸ هزار تن کلاف گرم به میزان ۷ در صد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است، ادامه داد: تولید کلاف گرم در سه ماهه اول سال قبل معادل یک میلیون و ۴۹۷ هزار تن بوده است.

دکتر سمیعی ن‍ژاد میزان تولید کلاف سرد در سه ماهه اول سال جاری را معادل ۴۰۰ هزار و ۱۴۶ تن اعلام کرد و گفت: تولید کلاف سرد در سه ماهه اول سال گذشته معادل ۳۸۲ هزار و ۶۶۰ تن بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان ۵ در صد رشد داشته است.

وی همچنین تولید واحد قلع اندود در سه ماهه اول سال جاری را ۲۷ هزار و ۷۳ تن بیان کرد و افزود: این واحد به میزان ۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته، ضمن اینکه تولید این واحد در مدت مشابه سال قبل ۲۶ هزار و ۴۲۲ تن بوده است.

مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان تولید ورق گالوانیزه در سه ماهه اول سال جاری را نیز ۵۰ هزار و ۹۷۲ تن برشمرد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل یک در صد رشد داشته است ضمن اینکه واحد ورق رنگی نیز با تولید ۳۳ هزار و ۳۸۱ تن کلاف رنگی به میزان ۲۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است، تولید ورق رنگی در سه ماهه اول سال ۱۳۹۱ معادل ۲۶ هزار و ۲۹۲ تن بوده است.

فولاد مبارکه اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر