کد خبر: 87073 A

آمار تولید خردادماه نشان داد؛

کارکنان ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در خرداد ماه ۱۳۹۲ با تولید ۵۰۲۷۰۰ تن تختال موفق شدند رکورد قبلی ماهانه را که متعلق به اردیبهشت همین سال و به میزان ۵۰۰ هزارو ۲۶۵ تن تختال بوده را به مقدار ۲۴۳۵ تن ارتقاء بخشند.

ایلنا: سومین رکورد پیاپی تولید ماهانه در ناحیه فولادسازی و نورد گرم فولاد مبارکه اصفهان شکست.

به گزارش ایلنا از اصفهان مدیر ناحیه فولادسازی فولاد مبارکه با اعلام این خبر گفت: تلاشگران جبهة فولاد در ادامه کارنامه درخشان خود در بهره‌برداری موثر از ظرفیت‌های تجهیزاتی و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی، در خردادماه سال جاری با تولید ۵۰۲ هزار و ۷۰۰ تن تختال به رکورد تازه‌ای دست یافتند.

به گفته بهرام زمانی، کارکنان ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در خرداد ماه ۱۳۹۲ نیز با تولید ۵۰۲۷۰۰ تن تختال موفق شدند رکورد قبلی ماهانه تختال را که متعلق به اردیبهشت همین سال و به میزان ۵۰۰ هزارو ۲۶۵ تن تختال بوده را به مقدار ۲۴۳۵ تن ارتقاء بخشیده و با به کارگیری و تثبیت شرایط تولید بهره‌ور، نسبت به برنامه ۴۷۷۰۰ تن و همچنین نسبت به ظرفیت اسمی حدود ۷۰۰۰۰ تن تولید ماهانه فرا‌تر از انتظار داشته و نتایج ارزشمندی را در آستانه ایام جشن بهره‌وری به بار آورند.

وی کارنامه ۷ رکورد ثبت شده در ۱۵ ماهه اخیر ناحیه فولاد سازی و ریخته‌گری مداوم را به این شرح اعلام کرد:

فروردین ۹۱: ۴۷۳۱۹۵ تن؛ خرداد ۹۱: ۴۷۵۲۹۶ تن؛ شهریور ۹۱: ۴۷۶۴۵۲ تن؛ آبان ۹۱: ۴۸۰۰۳۸ تن فروردین ۹۲: ۴۸۸۷۱۵ تن؛ اردیبهشت ۹۲: ۵۰۰۲۶۵ تن (عبور از مرز نیم میلیون تن)؛ خرداد ۹۲: ۵۰۲۷۰۰ تن.

ثبت سومین رکورد پیاپی تولید در نورد گرم

همچنین مدیر ناحیه نورد گرم فولاد مبارکه از ثبت سومین رکورد پیاپی تولید با تولید ۴۷۸ هزار تن کلاف گرم در خرداد ماه خبر داد و تصریح کرد: رکورد قبلی این ناحیه را مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری و به میزان ۴۷۵ هزارو ۵۰۰ تن اعلام کرد.

وی تکرار این رکورد‌ها و دست یابی به این میزان تولید را نشاندهنده ظرفیت بالا، نیروی انسانی با انگیزه، هماهنگی بسیار خوب قسمتهای مختلف تولید، پشتیبانی و ستادی و پشتیبانی خوب مدیریت عالی شرکت دانست و اظهار امیدواری کرد موفقیت‌های بیشتری در زمینه تولید کمی و کیفی تا پایان سال به دست آید.

فولاد مبارکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر