کد خبر: 87077 A

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تاكید كرد:

با توجه به گرمی هوا و نزدیك بودن ماه مبارك رمضان جریان یافتن آب می‌تواند به تعدیل و خنك بودن آب و هوای اصفهان كمك كند، بنابراین لازم است این امر نیز مورد توجه قرار گیرد.

ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر اصفهان جاری بودن آب زاینده‌رود یکی از مطالبات اصلی مردم اصفهان اعلام کرد و گفت: با توجه به گرمی هوا و نزدیک بودن ماه مبارک رمضان جریان یافتن آب می‌تواند به تعدیل و خنک بودن آب و هوای اصفهان کمک کند، بنابراین لازم است این امر نیز مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی، صبح امروز شنبه 15 تیرماه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به زمزمه‌های موجود در رابطه با بسته شدن آب زاینده رود تاکید کرد: گفته می‌شود کمیته آب برای باز یا بسته بودن آب در رودخانه تصمیم می‌گیرد، پس هر تصمیمی که گرفته شود به طور حتم بر اساس صلاح دید مسئولین امر بوده است.

وی جاری بودن آب زاینده رود را یکی از مطالبات اصلی مردم اصفهان دانست و ادامه داد: توجه به این امر توسط مسئولان امر ضروری خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان همچنین خواستار راه‌اندازی گرمخانه و پناهگاه برای حضور افراد و اسکان آن‌ها در شهر شد و افزود: لازم است گرمخانه یا‌‌ همان پناهگاه‌هایی به منظور اسکان برای جلوگیری از سرگردانی برخی افراد که به شهر اصفهان سفر می‌کنند، احداث شود.

وی با اشاره به احداث گرمخانه و پناهگاه در برخی شهر‌ها گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای شهر اصفهان احداث گرمخانه در شهر اصفهان نیز ضروری است تا افراد شب را در این مکان‌ها به سر ببرند و در شهر سرگردان نباشند.

نصر اصفهانی یادآور شد: تا انتقال شورای سوم به چهارم دو ماه فرصت باقی مانده، در این زمان باقی مانده نباید شاهد سستی و رکود در کار‌ها باشیم و روند کار باید به همین صورت ادامه پیدا کند، یکی از مسئولیت‌های اصلی شورا اصلاح امور مردم است لذا در این دوماه فرصت باقی مانده که می‌توان گفت دو ماه طلایی است کار‌ها به بهترین نحو انجام شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر