کد خبر: 87146 A

جانشین كمیسیون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان اصفهان خبر داد:

محمد مهدی اسماعیلی به تشریح عملكرد كمیسیون قاچاق كالا و ارز استان اصفهان در سال گذشته پرداخت و گزارشی از موفقیت های این كمیسیون داد.

ایلنا: محمد مهدی اسماعیلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و جانشین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با توجه به ۱۲ تیرماه سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ به تشریح عملکرد و بیان گزارشی از موفقیت‌های کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان اصفهان در سال گذشته پرداخت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، اسماعیلی از رشد ۲۵ درصدی کالاهای مکشوفه نسبت به سال ۹۰ خبر داد و ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۷۷۷/۹۲۷/۹۴۰/۲۵۶ ریال اعلام کرد.

وی با بیان اینکه تعداد پرونده‌های بالای صد میلیون تومان را در سال ۹۱، ۳۰ پرونده است، افزود: در سه ماه سال جاری نیز ۸ پرونده بالای صد میلیون در استان تشکیل شده است.

وی عملکرد استان در کشف قاچاق سوخت را خوب توصیف نمود و خاطر نشان کرد: میزان کشفیات نسبت به سال ۹۰، ۶۹ درصد رشد داشته است.

جانشین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان افزایش قاچاق سوخت در سال ۹۱ را ناشی از شوک قیمتی و افزایش مابه التفاوت قیمت عرضه شده با قیمت سوخت در کشورهای منطقه عنوان کرد.

اسماعیلی تلاش برای مبارزه با قاچاق در بخش‌های طلا و جواهر و همچنین کیف، کفش و پوشاک را موفقیت آمیز اعلام کرد.

جانشین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی به داخل کشور در راستای تامین سلامت مردم از اولویت‌های استان بوده است، اظهار داشت: تنها در سال ۹۱، ۱۹۹۱۳۵ عدد لوازم آرایشی قاچاق در استان کشف شده است.

محمد مهدی اسماعیلی مبارزه با قاچاق مشروبات الکلی را نیز از اولویت‌های جدی استان قلمداد کرد و تصریح نمود: در سال ۹۱، ۵۴۰۱۴ بطری و قوطی مشروبات الکلی در استان ضبط شده است.

محمد مهدی اسماعیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر