کد خبر: 88466 A

با حضور استاندار اصفهان:

عملیات ساخت تصفیه خانه و اجرای شبكه جمع آوری فاضلاب دهاقان به منظور ارتقاء بهداشت عمومی و صیانت از سفره‌های آب زیرزمینی دیگر طرحی بود که با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیارد ریال آغاز شد.

ایلنا: علیرضا ذاکر اصفهانی استاندار اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان و آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی این شهرستان اظهار داشت: کارهای انجام شده در طول ۴ سال خدمت خود را عبادت می‌دانیم و در این راستا سعی نمودیم حتی از ثانیه‌ها بهره ببریم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، استاندار اصفهان با اشاره به اینکه مسائل زیست محیطی از مهم‌ترین مسائل و چالش اصلی استان اصفهان است، افزود: اولویت مدیریت استان کنترل مسائل زیست محیطی، حفظ محیط زیست و منابع آبی و تأمین آب بخش‌های مختلف مصرف کننده بوده و در این راستا تلاش‌های فراوانی صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: با توجه به کمبود آب و ادامه شرایط خشکسالی صرفه جویی در تمامی بخش‌ها و توسط مردم و دستگاه‌های اجرایی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

ذاکر اصفهانی با بیان اینکه موفقیت در کار‌ها نتیجه تلاش جمعی و همکاری است، اظهار داشت: تا پایان لحظه‌ای که در خدمت مردم اصفهان هستیم در جهت تحقق مطالبات مردم و در راستای منافع جامعه تلاش خواهیم نمود.

در ادامه استاندار اصفهان با حضور در شهر گلشن از توابع شهرستان دهاقان چند پروژه عمرانی از جمله بلوار امام خمینی‌ (ره) و کتابخانه این شهر را افتتاح و از یک پروژه بزرگ کشاورزی بازدید نمود.

وی از بیمارستان در حال اتمام شهدای دهاقان بازدید و در جریان روند آماده سازی آن قرار گرفت.

با حضور ذاکر اصفهانی همچنین عملیات اجرایی آبرسانی به شهر دهاقان و روستاهای مسیر با هدف تأمین آب شرب بهداشتی مورد نیاز شهر دهاقان و ۱۳ روستای مسیر از تصفیه خانه بابا شیخ علی با هزینه بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال آغاز گردید.

آغاز عملیات ساخت تصفیه خانه و اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب دهاقان به منظور ارتقاء بهداشت عمومی و صیانت از سفره‌های آب زیرزمینی دیگر طرحی بود که با هزینه‌ای بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال با حضور وی کلید خورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر