کد خبر: 88467 A

معاون وزیر ورزش عمان تاکید کرد:

هم اكنون اردوی نوجوانان عمان كه شامل 95 ورزشكار است در اصفهان حضور دارند كه این امر در راستای توسعه ارتباطات دوجانبه ورزشی بین ایران و عمان صورت می‌گیرد.

ایلنا: معاون وزیر ورزش و معاون توسعه، تجارت و سرمایه گذاری کشور عمان با هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید و پروژه‌های توسعه، با سعد محمدی مدیرعامل ومعاونین ذوب آهن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، فهدالرئیسی معاون وزیر ورزش کشور عمان توسعه روابط تجاری و ورزشی با ایران را دارای اهمیت وی‍ژه دانست و گفت: ‌ ذوب آهن اصفهان یک واحد صنعتی جهانی است و امیدوارم بتوانم این مجموعه عظیم صنعتی که در امر ورزش نیز فعالیت و قدرت گسترده‌ای دارد را به مردم عمان معرفی کنم.

وی افزود: هم اکنون اردوی نوجوانان عمان که شامل ۹۵ ورزشکار است در اصفهان حضور برقرار است که این امر در راستای توسعه ارتباطات دوجانبه ورزشی بین ایران و عمان صورت می‌گیرد.

معاون وزیر ورزش عمان تصریح کرد: توسعه ارتباطات دو کشور ایران وعمان‌ با توجه به اینکه در یک منطقه جغرافیایی هستند اهمیت بسیاری دارد و امیدوارم در خصوص برگزاری مسابقات آسیایی و جهانی بتوانیم تعامل بیشتری با ایران برقرار کنیم.

یحیی الرئیسی معاون توسعه، تجارت و سرمایه گذاری کشور عمان نیز از اهمیت و ضرورت ارتباط با این مجموعه صنعتی سخن گفت و افزود: ‌ دیدار وگفتگوی خوبی با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان داشتیم و امیدوارم تعامل ما با این شرکت بیش از گذشته شود.

وی افزود: بازدید امروزبخوبی نشان داد که ذوب آهن یک صنعت بزرگ با تلاشگران سختکوش است و داشتن آن برای هرکشوری یک افتخار محسوب می‌شود.

سعد محمدی مدیرعاملذوب آهناصفهان نیز به کیفیت محصولات این کارخانه و صادرات این محصولات به کشورهای منطقه اشاره کرد و افزود: در آینده نزدیک ریل نیز به تولیدات ما اضافه می‌شود که به لحاظ صادراتی اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی با اشاره به بازارهای موجود در کشورهای خلیج فارس و امکان ارتباط ثمربخش با کشورعمان، ‌ افزود: ذوب آهن اصفهان دارای پتانسیل و توانایی‌های خاصی در صنعت فولاد است و از نیروی انسانی متخصص بهره می‌برد لذا امکان همکاری نزدیک بخصوص در زمینه تاسیس صنایع فولادی با کشور عمان وجود دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر