کد خبر: 91319 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تاکید کرد:

اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان،در آیین افتتاح دهمین نمایشگاه قرآن کریم استان اصفهان حجه الاسلام والمسلمین محمد قطبی گفت: با تمسک و توسل به قرآن سبک زندگی ماباید قرآنی باشد.

ایلنا:  مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان گفت :آموزش قرآنی گامی مقدماتی برای فهم قرآن است و فهم قرآن گامی برای پیدا کردن عناصر وروش های اسلامی می باشد و لازم است سبک زندگی اسلامی را از قرآن استخراج کنیم و در زندگی به کار گیریم.

وی تصریح کرد: امروز باید سبک اقتصاد، تعامل، معاشرت، خانواده، تحصیل، کار، رفت و آمد و پوشش همه باید از متن قرآن استخراج شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان،  مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان خاطر نشان کرد:خداوند قرآن کریم را نازل کرده است تا ما با تمسک و توسل به این کتاب آسمانی و استفاده از این مفاهیم قدم به قدم به رشد و تعالی برسیم.

وی در پایان از زحمات تمام دست اندکاران برپایی نمایشگاه قرآن کریم استان تشکر کرد و گفت: دهمین نمایشگاه قرآن کریم استان اصفهان با 175 غرفه از ۲۹ تیر تا هفت مرداد در ساعات ۱۷ الی ۲۴ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر خواهد بود.

گفتنی است دهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان عصر شنبه 29 تیرماه با حضور استاندار اصفهان،مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر