کد خبر: 9160 A

میزان محصولات ارسال شده در ۶ ماهه نخست امسال، ۳ میلیون و ۹۲ هزار تن بوده که نسبت به همین مدت در سال گذشته، یعنی ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تن، نزدیک به ۱۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

ایلنا - اصفهان: معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، از ارسال ۵۴۲ هزار تن از انواع محصولات تولیدی فولاد مبارکه اصفهان برای مشتریان این شرکت خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با رکورد ماهیانه قبلی، نزدیک به ۳ هزار تن افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی شریفی ۶۳ هزار تن از این محصولات را تولید ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته صبا دانست و افزود: در مجموع، میزان محصولات ارسال شده در ۶ ماهه نخست امسال، ۳ میلیون و ۹۲ هزار تن بوده که نسبت به همین مدت در سال گذشته، یعنی ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تن، نزدیک به ۱۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی درباره عملکرد ۶ ماهه شرکت در بخش حمل محصولات، گفت: با وجود اینکه برای حمل ۲ میلیون و ۶۲۴ هزار تن محصول برنامه ریزی کرده بودیم، عملکرد این بخش از ۳ میلیون و ۹۲ هزار تن گذشت که از مقدار واقعی حمل شده، ۳۷۷ هزار تن در بخش ریلی و ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار تن در بخش جاده‌ای بوده است.

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه، برنامه حمل محصولات در ناحیه فولادسازری و نورد پیوسته صبا را نیز ۳۴۲ هزار تن اعلام کرد و اظهار داشت: خوشبختانه ۳۸۴ هزار تن محصول در این بخش حمل شده که ۱۲ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر