کد خبر: 9188 A

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری دهمین جشنواره کودک و نوجوان در آستانه روز جهانی کودک در فرهنگسرای مهر این سازمان خبر داد.

ایلنا - کاشان: مدیرعامل  سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری دهمین جشنواره­ی کودک و نوجوان در آستانه روز جهانی کودک در فرهنگسرای مهر این سازمان خبر داد.

مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان، هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش برنامه­های متناسب با نیازهای تفریحی شهروندان بویژه کودکان و نوجوانان با رویکرد نشاط اجتماعی عنوان کرد.

وی، برگزاری جشن­های کودک دلبند من ویژه مدارس، دوستی با آب، متولدین ماه مهر، کودک سالم ـ جامعه سالم، نمایشگاه کودک - قرآن و زندگی و همچنین مسابقه روروک­ها ویژه کودکان 4 ماهه تا 1 ساله را از جمله برنامه­های دهمین جشنواره کودک و نوجوان برشمرد.

به گفته وی، دهمین جشنواره کودک و نوجوان فرهنگسرای مهر شامل بخش­های شاد و متنوع از قبیل: نمایش­های طنز، موسیقی­های شاد کودکانه، مسابقات فرهنگی هنری می­باشد که در هر اجرا با یک موضوع و مضمون میزبان کودکان است و پیام هایی را در محورتربیتی، فرهنگی و آموزشی به کودکان القاء می ­کند.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان اظهار داشت: در این برنامه که با همکاری شرکت آب و فاضلاب کاشان برگزار می­شود کودکان علاوه بر تماشای نمایش و برنامه­های متنوع دیگر بر اساس گروه سنی و تحصیلی با راه­های کاهش مصرف آب و فرهنگ سازی در زمینه فاضلاب شهری آشنا می­ شوند.

نادعلی افزود: همزمان با برگزاری جشنواره کودک و نوجوان به منظور تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به سوی قرآن و معارف دینی و همچنین آشنایی با تعالیم آسمانی نمایشگاه کودک، قرآن و زندگی دائر می­ شود.

به گفته وی، جشنواره کودک و نوجوان یکی از برنامه­های شاخص فرهنگی هنری فرهنگسرای مهر می­باشد که از سال 1382 در هفته کودک و نوجوان این گروه سنی گردهم می­آیند و این هفته را جشن می­ گیرند.

شایان ذکر است: در آستانه روز جهانی کودک، دهمین جشنواره کودک و نوجوان 15 تا 21 مهر ماه سال جاری در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار می ­شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر