کد خبر: 9189 A

مدیر آموزش و پرورش کاشان:

مدیرآموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: امنیت و آسایش امروز جامعه حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه نیروی‌ انتظامی است.

ایلنا - کاشان: مدیرآموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: امنیت و آسایش امروز جامعه حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه نیروی‌ انتظامی است.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان حسین حنطه ای در آئین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در دبیرستان محمودیه كاشان افزود: تلاش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت شهرستان، روان‌سازی ترافیک و سایر خدمات اجتماعی و امنیتی بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

وی دانش‌آموزان را دارای استعدادها و ظرفیت‌های بالقوه دانست و اظهار داشت: دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از ظرفیت‌های خود درراه پیشرفت کشور گام بردارند.

وی متذکر شد: امروز دشمن برای انحراف نوجوانان وجوانان از راه تهاجم فرهنگی وجنگ نرم به وسیله مواد مخدر، اینترنت و ماهواره وارد حریم خصوصی خانواده‌ها شده و درصورت عدم هوشیاری خانواده‌ها و جوانان می‌تواند بر ذهن و روح آینده‌سازان کشور تأثیرگذار باشد.

به گفته وی، هدفمندی و برنامه‌ریزی کلید موفقیت است و دانش‌آموزان در صورت برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های روزانه می‌توانند به تمامی امور زندگی رسیدگی کرده و به موفقیت برسند.

حنطه‌ای درخشش دانش‌آموزان  کاشان در کنکور سراسری کشور و کسب 81 رتبه برترآزمون سراسری را برای شهرستان کاشان حائز اهمیت دانست و گفت: انتظار است همه دانش‌آموزان با برنامه ریزی و تلاش موفقیت‌های بیشتری را در عرصه‌های علمی کشور کسب کنند.

فرمانده انتظامی کاشان نیز در این آیین بر نظم و انضباط در خانواده، عبور و مرور، مدرسه  و اجتماع توسط دانش‌آموزان تأکید کرد.

منوچهر صفایی افزود: در صورت رعایت حقوق دیگران در خانواده، مدرسه و اجتماعمی‌توان شاهد جامعه‌ای عاری از مشکلات و معضلات اجتماعی بود.

ویدانش‌آموزان را افرادی منضبط و مقید به اصول و آداب اجتماعی و فرهنگی دانست و افزود: هر یک از دانش‌آموزان می‌توانند در نقش پلیس در برقراری نظم و ایجاد امنیت اجتماعی در جامعه در کنار نیروی انتظامی و به عنوان یار و یاور پلیس حضور داشته باشند.

این مسئول، از دانش‌آموزان خواست تا در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را باخانواده، مدیران مدارس و یا مرکز مشاوره در کلانتری‌های نیروی انتظامی درمیان بگذارند و راهنمایی بگیرند.

صفایی در ادامه از دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور نام برد و ابراز داشت: کسب بیش از 70 رتبه برتر توسط دانش‌آموزان شهرستان کاشان در کنکور سراسری امسال می‌تواند به عنوان بهترین الگو برای دانش‌آموزان این شهرستان درموفقیت‌های تحصیلی محسوب شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر