کد خبر: 9200 A

معاون پژوهش و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش كاشان، از برگزاری یك هزار و 32 ساعت دوره های آموزشی در مركز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان این شهرستان خبر داد.

ایلنا - کاشان: معاون پژوهش و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش كاشان، از برگزاری یك هزار و 32 ساعت دوره های آموزشی در مركز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان علیرضا فاضل دربندی افزود: با توجه به اجرای نظام جدید آموزشی، به روز بودن اطلاعات علمی و آموزشی معلمان به عنوان یك ضرورت تداعی می كند.

به گفته وی، علاوه بر آموزگاران دوره ابتدایی و متوسطه، شاغلان بدو خدمت، نیروهای كار قرارداد معین و سرباز معلم از جمله گروههایی بودند كه در این دوره ها شركت كردند.

وی اظهار داشت: سه دوره 294 ساعته مهارتهای تدریس ابتدایی و استثنایی برگزار شد كه 40 نفر از شاغلان بدو خدمت، 30نفر از نیروهای كار قرارداد معین و 36 نفر از نیروهای سرباز معلم شركت داشتند.

وی، دوره آموزشی بررسی كتاب پایه دوم ابتدایی را از دیگر دوره هایی ذكر كرد كه با حضور 200 نفر از فرهنگیان و به مدت 104 ساعت برگزار شده است.

وی بااشاره به اجرای سال ششم ابتدایی اظهار داشت: 184 ساعت دوره آموزشی برای 210 نفر از آموزگاران این پایه تحصیلی از دیگر دوره های ضمن خدمت در تابستان گذشته بود.

معاون پژوهش و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش كاشان گفت: دوره ارزشیابی توصیفی برای مقطع ابتدایی به مدت30 ساعت برای 120 نفر و بررسی كتاب قرآن پنجم برای 160 نفر به مدت 24 ساعت از دوره های آموزشی بوده است.

به گفته وی، بررسی كتابهای درسی پایه های دوم، سوم و پنجم با حضور دبیران راهنمایی و متوسطه از دوره هایی بود كه به مدت 36 ساعت برای 50 نفر از همكاران برگزار شد.

وی اظهار داشت: دوره های 32 ساعته استان شناسی برای 36 نفر، آموزش بزرگسالان به مدت 16 ساعت برای 43 نفر و آموزش نیروهای بدو خدمت برای 90نفر به مدت 40 ساعت از دیگر دوره های مركز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان كاشان بوده است.

وی افزود: كتاب تعلیمات دینی سال سوم راهنمایی از دیگر دوره هایی بود كه با حضور 90 نفر از فرهنگیان در 40 ساعت دوره آموزشی بررسی شد.

فاضل دربندی تصریح كرد:تمام دوره های آموزشی به صورت قطبی برگزار شد و مركز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان كاشان میزبان فرهنگیان مناطق اردستان،آران و بیدگل، زواره، نطنز و امامزاده بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر