کد خبر: 93091 A

استاندار اصفهان تاکید کرد:

وی با بیان اینكه نوع نگاه به مقوله نماز در سازمان ها متفاوت است، اظهار داشت: باید از از فعالین نماز در ادارات تجلیل شود و همچنین در جهت هرچه بالاتر بردن این فرهنگ تلاش كنیم.

ایلنا: علیرضا ذاکر اصفهانی استاندار اصفهان در جلسه شورای اقامه نماز استان که با حضور مدیران مربوطه برگزار شد، بر لزوم تکمیل و تجهیز نمازخانه‌ها در مراکز رفاهی و خدماتی بین راهی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، استاندار اصفهان با تصریح اینکه تکمیل، تجهیز و نظافت عمومی نمازخانه‌های بین راهی از ضروریات است، گفت: این امر با توجه به موقعیت راههای استان اصفهان و میزان جابجایی مسافر و کالا اهمیت دوچندان خواهد یافت.

وی با بیان اینکه نوع نگاه به مقوله نماز در سازمان‌ها متفاوت است، اظهار داشت: باید از از فعالین نماز در ادارات تجلیل شود و همچنین در جهت هرچه بالا‌تر بردن این فرهنگ تلاش کنیم.

ذاکر اصفهانی به افزایش مجتمع‌های فعال خدماتی بین راهی در دولت دهم به ۳۲ مجتمع اشاره کرد و افزود: باید در امر نماز و فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در این مجتمع‌ها، با رویکرد جدید و براساس سبک زندگی اسلامی ایرانی تلاش نمود.

وی حضور خیرین برای ترویج فرهنگ نماز در سطح جامعه یک ضرورت عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت‌های مالی و حمایت‌های معنوی خیرین در امور دینی و مذهبی و ترویج نمازخانه‌ها در سطح استان استفاده کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر