کد خبر: 93093 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خبر داد:

آثار نمایشی خارجی در جشنواره پذیرفته نمی‌شود ونمایش‌های ارایه شده نباید توسط‌‌ همان گروه در هیچ یک از جشنواره‌های منطقه‌ای، سراسری و بین المللی، شرکت کرده باشند.

ایلنا:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان در مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حجت الاسلام قطبی گفت: این اداره کل در راستای سیاست‌های خود، به منظور ارتقاء و کشف استعدادهای خلاق نمایشی با تاکید بر اجرای عمومی، بیست و پنجمین جشنواره تئا‌تر استانی را برگزار می‌نماید.

وی تصریح کرد: آن دسته از گروه‌های نمایشی که در فاصله آبان ماه ۱۳۹۱تا ۵ شهریور ۱۳۹۲ اجرای عمومی نمایش‌های خود را به پایان رسانده باشند (حداقل پنج اجرا در شهرهای کوچک یا، ده اجرا در شهرهای بزرگ، با تایید اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان و نهایتا اداره کل استان) می‌توانند متقاضی حضور در این جشنواره باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: متقاضیان لازم است ۱. فرم تقاضانامه ۲. تاییدیه اجرای عمومی ۳. فیلم اجرای عمومی خود رابصورت لوح فشرده حداکثرتا ۵ شهریور۹۲ به دبیرخانه جشنواره استان واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارایه نمایند.

وی در ادامه گفت: جشنواره به صورت رقابتی برگزار می‌شود و برگزیدگان به جشنواره منطقه‌ای راه خواهند یافت و در جشنواره صرفاً آثار صحنه‌ای می‌توانند شرکت نمایند و متون نمایشی ایرانی که محتوای داستانی آن‌ها از موضوعات بومی، تاریخی، ادبی وبا موضوع امام رضا (علیه السلام)، باشد، در اولویت قرار خواهند گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین قطبی خاطر نشان کرد: آثار نمایشی خارجی در جشنواره پذیرفته نمی‌شود و نمایش‌های ارایه شده نباید توسط‌‌ همان گروه در هیچ یک از جشنواره‌های منطقه‌ای، سراسری و بین المللی، شرکت کرده باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر