کد خبر: 93790 A

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان خبر داد:

برابرماده ۱۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی استفاده از کمربند ایمنی برای کلیه سرنشینان وسائل نقلیه وهمچنین ناوگان حمل و نقل جاده‌ای الزامی است که در این جلسه مقررشد این عبارت در ظهر بلیط‌های صادره برای مسافران درج شود.

ایلنا: پنجمین جلسه کار گروه ارتقائ سطح خدمات شرکت‌های حمل و نقل مسافر استان با حضور مدیر کل، معاون حمل و نقل، رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان و تشکل‌های صنفی حمل و نقل مسافر استان اصفهان در محل سالن اجتماعات اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، شمعانیان با اعلام این خبر افزود: برابرماده ۱۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی استفاده از کمربند ایمنی برای کلیه سرنشینان وسائل نقلیه و همچنین ناوگان حمل و نقل جاده‌ای الزامی است که در این جلسه مقرر شد این عبارت در ظهر بلیط‌های صادره برای مسافران درج شود.

وی از جمله مصوبات این جلسه را بررسی وضعیت حمل و نقل روستائی و اقدامات انجام شده در خصوص تسهیلات خرید ناوگان حمل و نقل روستائی و همچنین چگونگی روند خدمات ارائه شده به مسافران و شهروندان در ایام طرح تابستانی ستاد تسهیلات سفرهای استان اعلام نمود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات احتمالی که پیش روی متقاضیان دریافت ناوگان سواری کرایه برون شهری در بخش روستائی است، مقرر شد که دستگاه‌های مرتبط از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل بهزیستی استان قبل از معرفی متقاضیان، از ایشان طرح توجیهی اخذ و سپس نسبت به معرفی افراد واجد شرایط اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر