کد خبر: 94345 A

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از كشف 221 كیلوگرم تریاك و حشیش و دستگیری 16 قاچاقچی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

ایلنا: جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از كشف 221 كیلوگرم تریاك و حشیش و دستگیری 16 قاچاقچی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سرهنگ «حسین حسین‌زاده» اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در ادامه مبارزه خود با سوداگران مرگ با اشرافیت دقیق خود در سه عملیات جداگانه چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین قاچاقچیان را متوقف و مقدار ۱۲۵ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بودند را کشف و ضبط کردند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، وی افزود: در عملیات‌های انجام شده چهار دستگاه خودرو سبک و سنگین توقیف و پنج نفر از قاچاقچیان شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام مسئول همچنین از کشف و ضبط مقدار ۹۶ کیلو گرم تریاک و حشیش در عملیات‌های مختلف توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان‌های نایین، کاشان، سمیرم و شهرضا خبرداد و گفت: در این عملیات‌ها چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف و ۱۲ نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند.

سرهنگ حسین‌زاده با بیان اینکه مته‌مان دستگیر شده همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند خاطر نشان کرد: ماموران پلیس اصفهان مبارزه بی‌امانی را با سوداگران مرگ و باندهای قاچاق مواد مخدر در دستور کار خود دارند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده و حتی خون خود را نیز نثار می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر