کد خبر: 94347 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ویژه مقابله با عرفان‌های كاذب در ایام ماه مبارك رمضان و دستگیری تعدادی از عاملان انحراف جوانان خبر داد.

ایلنا: سردار «عبد الرضا آقاخانی» گفت: یکی از برنامه‌های این فرماندهی در ایام ماه مبارک رمضان برخورد جدی و قاطعانه با عرفان‌های کاذب و عاملان انحراف جوانان بود که در این زمینه پلیس امنیت عمومی استان مسئولیت اجرای این طرح را برعهده داشت که دراین مدت برخورد‌های خوبی با محافل و مراکز تبلیغ و ترغیب عرفان‌های کاذب انجام یافت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، وی افزود: بررسی‌ها و گزارشات به دست آمده نشان می‌دهد که عده‌ای با سوء استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان در این ایام و اشتیاق مردم به خصوص جوانان برای کسب معارف دین به ترغیب عرفان‌های کاذب، پوچ و بی‌محتوا می‌پردازند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در این رابطه چندین نفر از عاملان اصلی انحراف و تبلیغ عرفان‌های کاذب شناسایی و دستگیر و لیدر اصلی آن‌ها به نام «نادر _ ب» فردی غیر بومی که در برخی از محله‌های شهر اصفهان اقدام به برگزاری جلسات و تبیین نظریات خود می‌پرداخت دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شده است.

سردار آقاخانی با بیان اینکه خانواده‌ها باید مراقب فرزندانشان باشند و با هدایت و راهنمایی صحیح آن‌ها را از رفتن به این گونه مجالس برحذر دارند بیان داشت: تنها راه رستگاری و کسب فیض معنوی حرکت در مسیر ولایت و شرکت در مجالس مذهبی و محافل نشر دین مبین اسلام و راهنمایی گرفتن از فقها، مراجع و علمای دین است.

وی بیان داشت: مردم اصفهان، مردمی فهیم، مومن، متقی، خداجو و اهل ولایت هستند که بیشترین حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و نثار کردن بیشترین شهید، جانباز و آزاده از این استان نشان دهنده ایستادگی و پایمردی آن‌ها بر سر آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دین مبین اسلام است و به هیچ عنوان عاملان انحراف و عرفان‌های کاذب را به جامعه خود راه نمی‌دهند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس انقلابی و ولایتی استان اصفهان هم با تمام قوا پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های مردم بوده و اجازه حرمت شکنی را به هیچ کسی در این شهر شهیدان نمی‌دهد و در این خصوص از تمامی شهروندان می‌خواهد که پلیس را در اجرای ماموریت‌هایش یاری دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر