کد خبر: 9810 A

در آستانه فرا رسیدن هفته کودک؛

مدیرعامل سازمان زفاهی تفریحی شهرداری كاشان از آغاز به کار خانه­ شادی کودک در فرهنگسرای مهر این سازمان خبر داد.

ایلنا - كاشان: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان  از آغاز به کار خانه­ی شادی کودک در فرهنگسرای مهر این سازمان خبر داد.

« مهدی نادعلی » در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این خبر  اظهار داشت: در آستانه­ فرا رسیدن هفته کودک و نوجوان به منظور فراهم کردن محیطی شاد و سرگرم کننده برای این گروه سنی و ایجاد بستر مناسب برای آموزش و پرورش استعدادها، فعالیت خانه شادی کودک در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان آغاز شد.

وی گفت: خانه­ شادی کودک در راستای بهره‌­گیری از فرصتی که در روز جهانی کودک برای توجه بیشتر به این گروه سنی فراهم می­‌شود ویژه کودکان مقطع 3 تا 6 سال راه اندازی شده است.

به گفته وی، این مجموعه در فضائی به مساحت 160  مربع با طراحی بخش­های آموزشی، تفریحی و بازیخانه در فضائی آرام و دارای امکانات آموزشی و سرگرمی شکل گرفته است.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان افزود: با توجه به نقش ماندگار آموزش در گروه سنی خردسالان، کودکان می‌توانند طی سال تحصیلی در خانه شادی کودک از آموزش­هایی پیرامون قرآن و احادیث، مفاهیم علوم، زبان انگلیسی و ریاضی بهره‌­مند شوند.

نادعلی، بیان قصه­های شیرین، آموزش نقاشی، سفال، کاردستی، آشنایی با نکات ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی و برگزاری دوره­های ورزشی را از آموزش­های خانه شادی کودک فرهنگسرای مهر برشمرد.

وی تأکید کرد: در راستای توسعه فرهنگ گردشگری سالم و ایجاد روحیه نشاط همراه با معرفی نقاط دیدنی و مذهبی، اردوهای علمی و تفریحی در سطح کاشان نیز ویژه­ی کودکان خانه­ی شادی کودک برگزار می­شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر