کد خبر: 98894 A

در راستای تعامل و همکاری جدی در امور فرهنگی و رسانه‌ای:

طی نشستی،مدیران روابط عمومی ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه بر همكاری‌های مشترك و همسو در امور فرهنگی،اجتماعی و رسانه‌ای تاكید نمودند و خواستار عملیاتی شدن این همكاری‌ها شدند.

ایلنا: طی نشستی، مدیران روابط عمومی ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه بر همکاری‌های مشترک و همسو در امور فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای تاکید نمودند و خواستار عملیاتی شدن این همکاری‌ها شدند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در راستای تعامل و همکاری جدی در امور فرهنگی و رسانه‌ای، نشست مشترک مدیران و مسئولین روابط عمومی‌های ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه برگزار شد. در این نشست مشترک که در دفتر مدیریت روابط عمومی فولاد مبارکه برگزار شد، محمدرضا کجباف مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی و ضرورت هدفمندنمودن فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای به نحو مطلوب گفت: ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه به‌عنوان دو قطب بزرگ صنعت کشور در بهره گیری از استعدادهاو توانمندیهای مشترک در زمینه‌های فرهنگی، تبلیغاتی و رسانه‌ای عزم جدی دارند و بر اساس هماهنگی و برنامه ریزی مناسب، امور مربوطه به‌صورت مشترک و همسو دنبال می‌گردد. وی گفت: این امر علاوه بر کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی لازم، نتایج ارزشمندی را برای این دو مجموعه بزرگ صنعتی به همراه خواهد داشت.

کجباف در ارتباط باچگونگی عملیاتی شدن این طرح مشترک گفت: با توجه به هماهنگی و برنامه ریزی صورت گرفته از این به بعد کلیه امور فرهنگی، اجنماعی، تبلیغاتی، نمایشگاهی و رسانه‌ای دو مجموعه، با یک رویکرد مشترک و هماهنگ عملیاتی می‌شود. وی همچنین بر انتقال تجربیات موفق دو مجموعه بین کارکنان و بهره گیری از تمام امکانات موجود تاکید نمود.

صانعی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه نیز ضمن استقبال از طرح مذکور تصریح نمود: مشارکت در کارگروهی موفقیت بیشتر را به همراه دارد و شرکت‌های ذوب آهن و فولاد مبارکه، دو مجموعه بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور هستند که ضمن تامین منافع سهامداران، باید نسبت به مسولیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود در حوزه‌های مختلف تبلیغاتی، فرهنگی و رسانه‌ای توجه لازم را داشته باشند.

وی با تاکید بر رعایت اخلاق مداری در همه امورمریوطه گفت: با توجه به توانمندی‌های موجود این دو صنعت، و با تکیه براخلاق مداری، از این به بعد بخش مهمی ازفعالیت‌های مرتبط را بصورت هماهنگ و مشترک دنبال می‌کنیم.

گفتنی است که قبل از برگزاری این جلسه مدیر و مسئولین روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ضمن حضور در محل یادمان شهدای فولادمبارکه و قبورمطهر دو شهید گمنام، با قرائت فاتحه و ادای احترام یاد شهدای گرانقدر را گرامی داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر