کد خبر: 9911 A

تحقیقات نشان می‌دهد ۶۷ درصد از سرقت‌های خودرو در سطح استان ناشی از بی‌توجهی مالباختگان بوده که به تجهیز وسایل ایمنی خودروهای خود اقدام نمی‌کنند.

اصفهان – ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۱۷ تن انواع مواد مخدر در یک سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: آمار دستگیری و کشف باندهای قاچاق نیز با رشد ۱۱ درصدی روبرو بوده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سردار عبد الرضا آقاخانی هدف از اجرای برنامه‌های متنوع در هفته ناجا را ارائه توانمندی‌های پلیس و معرفی موفقیت‌ها و دستاوردهای یکساله این نیرو عنوان کرد و افزود: آمار تماسهای مردمی با سامانه‌های ۱۱۰، ۱۹۷ و ملاقات چهره به چهره با کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها نشان می‌دهد امسال ۴۳ درصد اعتماد مردم استان نسبت به پلیس اصفهان افزایش یافته است.

رییس پلیس استان با اشاره به طرح ویژه استانداردسازی مدیریت کیفیت در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، گفت: این طرح در ۱۲ مرحله اجرا می‌شود، در کنار آن نوآوری تجهیزات و برپایی دوره‌های استاندارد سازی تعالی رفتار کارکنان دنبال می‌شود تا به مردم اطمینان دهیم تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در اولویت است.

به گفته وی تحقیقات نشان می‌دهد ۶۷ درصد از سرقت‌های خودرو در سطح استان ناشی از بی‌توجهی مالباختگان بوده که به تجهیز وسایل ایمنی خودروهای خود اقدام نمی‌کنند.

سردار اقاخانی افزایش ۶۱ درصدی کشف قاچاق کالا، افزایش ۱۵ درصدی کشف محصولات ضد فرهنگی، کاهش ۱۲ درصدی جرایم خشن و رسیدگی به ۴۰ هزار پرونده در واحدهای مشاوره را از دیگر دستاوردهای یکساله پلیس اصفهان دانست و افزود: حضور فیزیکی پلیس درمحلات، برخورد با اراذل و اوباش، برخورد با بد پوششی، جمع آوری تجهیزات دریافت از ماهواره، تقویت واحدهای گشتی و واحد‌های مشاوره در کلانتری‌ها و اجرای طرح امنیت محله محور در ۳۵ نقطه شهر اصفهان و شهرستان‌های استان از مهم‌ترین برنامه‌های پلیس اصفهان در شش ماه دوم سال خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر