کد خبر: 9946 A

جشنواره کودک از بعد اقتصادی نیز می‌تواند بر رونق هتل‌ها در فصلی که مسافران کمتری به اصفهان می‌آیند تاثیر مثبتی داشته باشد.

اصفهان – ایلنا: نائب رئیس اتحادیه هتل داران اصفهان، برگزاری جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک و نوجوان در اصفهان را فرصتی مناسب برای رونق بخشیدن به گردشگری این شهر دانست.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، مهدی نریمانی با اشاره به نقش مهم کودکان در خانواده‌ها، گفت: تشویق بچه‌ها برای شرکت در جشنواره، می‌تواند بزرگتر‌ها را راهی اصفهان کند.

وی همچنین این جشنواره را فرصتی مناسب برای معرفی اصفهان و جاذبه‌های گردشگری فراوان آن دانست و افزود: جشنواره کودک از بعد اقتصادی نیز می‌تواند بر رونق هتل‌ها در فصلی که مسافران کمتری به اصفهان می‌آیند تاثیر مثبتی داشته باشد.

نایب رییس اتحادیه هتل داران بین المللی بودن جشنواره وحضور فیلم سازان و بازیگران داخلی و خارجی در آن را بهترین تبلیغ برای جذب گردشگران عنوان کرد و گفت: جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، رویداد بزرگی است که در اصفهان رخ می‌دهد، چرا که افراد برگزیده و فرهیخته جامعه را دور هم جمع می‌کند و با نکته بینی که در این افراد وجود دارد، تعریف بهتری از شهر زیبای اصفهان ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه صنعت گردشگری محدود به هتل داری نمی‌شود، خاطرنشان کرد: این صنعت، مجموعه بزرگی از صنایع دستی، میراث فرهنگی و.. را در بر می‌گیرد که لازم است این ظرفیت‌های موجود در گردشگری اصفهان، به دنیا معرفی شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر