کد خبر: 9954 A

دنبال این هستیم که سینمای اختصاصی کودکان را در اصفهان راه اندازی کنیم، پس جشنواره کودک نباید مختص به چند روز در سال باشد و فیلم سازان باید در طول سال در حال ساخت فیلم برای کودکان باشند و تولیدات خود را افزایش دهند.

اصفهان – ایلنا: معاون سازمان فرهنگی- اجتماعی شهرداری اصفهان از تلاش برای ماندگاری جشنواره‌های فرهنگی- هنری در اصفهان تبدیل این شهر به پایتخت جشنواره‌های کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حبیب الله تحویل‌پور با اشاره به توافقات انجام شده برای برگزاری جشنواره تا ۵ سال آینده در اصفهان و فعال ماندن دبیرخانه آن، در طول سال، گفت: جایگاه جشنواره کودک در اصفهان است و این چندسالی هم که در شهرهای دیگر برگزار شد فقط به میهمانی رفته بود و دوباره به خانه خودش بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: به جز جشنواره کودک و نوجوان، ما جشنواره بازی‌های رایانه‌ای را نیز در بین شهرهای خواهر خوانده داریم که در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

معاون سازمان فرهنگی- اجتماعی شهرداری اصفهان با تاکید بر تاثیرات مثبت برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان، اظهار داشت: به دنبال این هستیم که سینمای اختصاصی کودکان را در اصفهان راه اندازی کنیم، پس جشنواره کودک نباید مختص به چند روز در سال باشد و فیلم سازان باید در طول سال در حال ساخت فیلم برای کودکان باشند و تولیدات خود را افزایش دهند.

تحویل‌پور به گفته مقام معظم رهبری، که هیچ هنری به رسایی و شیوایی هنر هفتم یعنی «سینما» نیست اشاره کرد و گفت: چون مخاطبان این جشنواره کودکان هستند مسوولان باید برنامه ریزی درست و صحیحی داشته باشد تا این جشنواره در اصلاح رفتار‌ها و نگرش‌ها موثر واقع شود چرا که ما مردمی معتقد هستیم و پیامبر اکرم (ص) اسوه و الگوی ماست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر