کد خبر: 9991 A

تالار استاد فرشچیان از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب میزبان علاقه مندان به انجام تست بازیگری است و متقاضیان می توانند در سینماهای قدس، ساحل و سپاهان نام نویسی کنند.

اصفهان – ایلنا: مدیر امور سینماهای ستاد اجرایی استانی بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ایجاد بانک بازیگران و برگزاری غرفه های تست بازیگری از کودکان و نوجوانان در طول برگزاری جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، محمد طباطبایی، زمان برگزاری این برنامه را از هفدهم تا بیست و یکم مهر اعلام کرد و افزود: تالار استاد فرشچیان از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب میزبان علاقه مندان به انجام تست بازیگری است و متقاضیان می توانند در سینماهای قدس، ساحل و سپاهان نام نویسی کنند.

وی هدف از ایجاد این بانک را معرفی استعدادهای جدید به سینمای کودکان و نوجوانان دانست و تاکید کرد: بی شک ایجاد چنین بانکی در شناسایی بازیگران توانمند کودک و نوجوان و کشف استعدادهای سینمایی در اصفهان موثر خواهد بود.

مدیر امور سینماهای ستاد اجرایی بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اظهارداشت: برگزاری غرفه‌های تست بازیگری برای ایجاد بانک بازیگری با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، شهرداری اصفهان و انجمن سینمای جوانان استان اصفهان صورت می‌گیرد.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان از ۱۷ تا ۲۱ مهر سال جاری در اصفهان برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر