کد خبر: 103381 A

استاندار البرز:

میهمان ناخوانده آلودگی و ترافیک در شهرمان با دستان یکایک شهروندان بیرون خواهد شد./ برای سالم سازی و زیبا سازی شهر کرج همه شهروندان باید دست به دست دهند.

ایلنا: استاندار البرز با بیان اینکه تمام فضاهای شهر باید تجلی زیبایی‌ها باشد، گفت: میهمان ناخوانده آلودگی و ترافیک در شهرمان با دستان یکایک شهروندان بیرون خواهد شد.

به گزارش ایلنا در کرج، اصغر عربیان در آیین اختتامیه دومین نمایشگاه گل و گیاه کرج در پارک شهید چمران معضل ترافیک و آلودگی هوا را مهمانی ناخوانده از گذشته‌های نه چندان دور دانست و گفت: اگر امروز گل‌های خنده بر لبان بازدید کنندگان این نمایشگاه نشسته است حاصل تلاش گروهی از دست اندرکاران و مسئولان ذیربط است که برای سالم سازی بخشی از محیط شهری دست به دست یکدیگر داده‌اند و چنین فضایی را برای شهروندان ایجاد کرده‌اند.

وی افزود: برای سالم سازی و زیبا سازی شهر همه شهروندان باید دست به دست دهند و شهری مثل این گل‌های پاکیزه و با طراوت را ایجاد نمایند.

عربیان گفت: این نمایشگاه جلوه‌ای از محیط پاک زندگی و با طراوت است و باید در تمام فضاهای زندگی شهری استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: آلودگی امروز شهر کرج سوغات اغیار است و برای حذف و جلوگیری از آن باید اقدام شود.

استاندار البرز همچنین با اشاره به استقبال گسترده شهروندان برای بازدید از این نمایشگاه بر ضرورت استمرار در برپایی نمایشگاه‌های گل و گیاه در سطح شهر و افزایش دامنه آن به سراسر نقاط استان تأکید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر