کد خبر: 1085 A

دادستان کرج خبرداد:

تسهیلات بانکی نه تنها در اختیار خانواده های زندانیان بلکه در اختیار خیرینی که قصد کمک به زندانیان را دارند اما پول نقد به اندازه کافی در درست ندارند قرار می گیرد.

کرج - ایلنا: در جامعه اسلامی زمینه های بسیاری برای کمک به زندانیان وجود دارد اما خیرین در سطح استان بسیار پراکنده هستند که باید در قالب ستاد دیه تجمیع شوند

به گزارش ایلنا دادستان کرج در نشست خبری ستاد استان البرز با اصحاب رسانه گفت: ستاد دیه بر مبنای اعتمادسازی برای خیرین تشکیل شده است.

علی فرهادی افزود: این ستاد کاملا پویا است و زمینه را برای حضور هرچه بیشتر خیرین آماده می کند. در این راستا، اصحاب رسانه باید فعالیت های این ستاد را بازتاب دهند تا زمینه کمک به زندانیان گرفتار هر چه بیشتر در جامعه فراهم شود.

رئیس هیئت مدیره ستاد دیه تصریح کرد: در جامعه اسلامی زمینه های بسیاری برای کمک به زندانیان وجود دارد اما خیرین در سطح استان بسیار پراکنده هستند.

وی ادامه داد: از همین رو ستاد دیه با هدف تجمیع این کمک ها و آزادی زندانیان نیازمند شکل گرفت.

وی اشاره کرد: ستاد دیه استان البرز در گذشته تحت عنوان انجمن حمایت از زندانیان فعالیت می کرده است اما از زمان تشکیل استان البرز ستاد دیه استان نیز شکل گرفت.

فرهادی در ادامه گفت: اعضای ستاد دیه متشکل از معتمدین مردم، امنا، اعضای دادگستری و حتی اعضای مردمی است که در قالب ستاد گرد هم آمدند.

فرهادی درخصوص منابع مالی ستاد دیه تصریح کرد: منابع مالی ستاد دیه از سه بخش تامین می شود که یکی کمک های مردمی و دیگری تسهیلات بانکی و مصوبه های دولتی است.

وی ادامه داد: تسهیلات بانکی نه تنها در اختیار خانواده های زندانیان بلکه در اختیار خیرینی که قصد کمک به زندانیان را دارند اما پول نقد به اندازه کافی در درست ندارند قرار می گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر