کد خبر: 1089 A

رئیس کل دادگستری استان البرز تصریح کرد:

ستاد دیه استان البرز می تواند با تجمیع کمک های خیرین و با برگزاری جشن های گلریزان و غیره به زندانیان جرایم غیرعمد کمک کند.

کرج - ایلنا: گاهی برای اعتمادسازی، زندانیان به خیرین معرفی می شوند و خود خیرین به شخصه برای آزادی زندانیان مدنظر خود اقدام می کنند

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر کل دادگستری استان البرز عصر چهارشنبه در نسشت خبری ستاد دیه با اصحاب رسانه هدف از برگزاری نشست خبری ستاد دیه را اطلاع رسانی به مردم دانست و گفت: ستاد دیه استان البرز می تواند با بازگویی اهداف خود در جهت آزادی زندانیانی که بالفطره مجرم نیستند را فراهم کند.

محمد صادق مهدوی راد اضافه کرد: بسیاری از مجرمین در زمره مجرمین خطرناک جای می گیرند اما خیل عظیمی از آن ها مرتکب به جرایم غیرعمد شده اند و شاید اگر در زندان بمانند خانواده آن ها بی سرپرست شود و زمینه مشکلات اجتماعی بیشتر به وجود آید.

مهدوی راد اشاره کرد: مشکل بسیاری از زندانیان به دو میلیون تومان حل می شود و در همین راستا ستاد دیه استان البرز به همین منظور شکل گرفته است.

وی افزود: ستاد دیه استان البرز می تواند با تجمیع کمک های خیرین و با برگزاری جشن های گلریزان و غیره به زندانیان جرایم غیرعمد کمک کند.

وی تصریح کرد: گاهی برای اعتمادسازی، زندانیان به خیرین معرفی می شوند و خود خیرین به شخصه برای آزادی زندانیان مدنظر خود اقدام می کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر