کد خبر: 16351 A

جانشین فرمانده نیروی انتظامی البرز:

33 باند قاچاقچی دستگیر و 935 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است که از این تعداد 95 نفربه عنوان نگهدارنده و انبار کننده انواع مواد مخدر بودند.

 ایلنا - کرج: بر مبنای اجرای طرح پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی 171 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است

به گزارش خبرنگار ایلنا جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در نشستی خبری به ارائه گزارشی از فعالیت های پلیس  پرداخت و گفت: بر مبنای اجرای طرح پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی 171 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

سرهنگ علیرضا صالحی ادامه داد: در این راستا 33 باند قاچاقچی دستگیر و 935 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است که از این تعداد 95 نفربه عنوان نگهدارنده و انبار کننده انواع مواد مخدر بودند.

وی افزود: در این زمینه 58 نفر دستگیری صورت گرفته و در مجموع 33 قاچاقچی، 930 توزیع کننده و 95 نفر نگهدارنده و انبار کننده در این زمینه فعالیت داشته اند.

وی تصریح کرد: بر این اساس قاچاقچی متبحر حشیش و شیشه در شهرستان کرج شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری متهم فراری

سرهنگ صالحی در ادامه اظهار داشت: دو متهم به نام های حامد و فردین که اهل آذربایجان غربی بودند به دلیل این که بخش وسیعی از بزهکاری ها و خلاف های خود را در استان البرز انجام داده بودند، به دادگاه کرج برای رسیدگی منتقل شدند.

وی افزود: یکی از آنها به نام حامد در حین انتقال موفق شد با همکاری خانواده خود از دست ماموران بدرقه گریخته و متواری شود.

وی تصریح کرد: بعد از چند روز کار پلیسی این متهم در یکی از کمپ های ترک اعتیاد کرج دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز در خصوص اتهام این دو نفر گفت: کلاهبرداری از داخل زندان اتهام این دونفر بوده که با همکاری همسر خود از داخل زندان با شرکت های مختلف تماس گرفته و با درخواست حضور آنها پای دستگاه خودپرداز موفق به انتقال وجه از حساب انها به حساب خود می شدند.

صالحی افزود: 22 مورد جعل سند و مدرک، افتتاح حساب برای زندانیان با مدارک جعلی از جمله اتهامات این دو نفر بوده است.

دستگیری دو سارق موتور سوار

صالحی همچنین از دستگیری دو سارق موتور سوار خبر داد و گفت: این دو نفر در یکی از شهرستان های استان البرز اقدام به سرقت می کردند و طعمه آنها بیشتر خانم های مسن بوده اند.

وی گفت: این دو نفر با سلاح سرد خانم ها خصوصا خانم های مسن را تهدید می کردند و زیورآلات آن ها را به سرقت می بردند.

صالحی اظهارداشت: در بررسی سوابق بزهکاری این دو نفر مشخص شده که آنها 11 بار سابقه تکرار جرم داشته و از سارقان سابقه دار استان هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر