کد خبر: 24520 A

مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز خبر داد:

کارفرمایان استان البرز یک هزار و 458 میلیارد ریال به تأمین اجتماعی بدهکار هستند که از این میزان 489 میلیارد ریال مربوط به جرائم عدم پرداخت به موقع حق بیمه کارگران از سوی کارفرمایان است

ایلنا -کرج: در حال حاضر بیش از 40 هزار کارگاه صنفی، صنعتی و کشاورزی تحت پوشش تأمین اجتماعی این استان قرار دارند که با پرداخت به موقع حق بیمه کارگران می توانند سازمان را در انجام تعهدات و ارائه خدمات مطلوبتر یاری نمایند

به گزارش ایلنا، مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز در ملاقات مردمی با کارفرمایان منطقه اشتهارد گفت: در ادامه طرح بررسی وضعیت مشکلات بیمه ای کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران استان البرز، ستاد ملاقات مردمی این اداره کل فراخوان گسترده ای برگزار نموده و در نخستین گام با مراجعه کنندگان شعبه اشتهارد دیدار حضوری داشته است.

مرتضی سلامی افزود: در این دیدار مشکلات کارفرمایان و کارگران مورد بررسی قرار گرفته و بخش عمده ای از بدهی کارفرمایان مبنی بر عدم پرداخت به موقع حق بیمه کارگران وصول گردیده است.

وی اضافه کرد: کارفرمایان این استان یک هزارو 458 میلیارد ریال به تأمین اجتماعی بدهکار هستند که از این میزان 489 میلیارد ریال مربوط به جرائم عدم پرداخت به موقع حق بیمه کارگران از سوی کارفرمایان است.

وی گفت: در حال حاضر بیش از 40 هزار کارگاه صنفی، صنعتی و کشاورزی تحت پوشش تأمین اجتماعی این استان قرار دارند که با پرداخت به موقع حق بیمه کارگران می توانند سازمان را در انجام تعهدات و ارائه خدمات مطلوبتر یاری نمایند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد: دراجرای طرح بررسی وضعیت مشکلات بیمه ای کارگران و کارفرمایان استان البرز، مقرر گردید روز یکشنبه 19آذر ماه 1391 نیز در شعبه هشتگرد ملاقات مردمی با حضور کارشناسان اداره کل انجام شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر