کد خبر: 2488 A

از سوی مدیر کل امور روستایی استانداری البرز:

افتتاح راه روستای ساوج، اصلاح مسیر دوربان، بهسازی روستاهای علی‌آباد و افتتاح تکیه سپهسالار و ورزن از جمله برنامه‌های استانداری در هفته دولت برای کرج است.

كرج - ایلنا: لوله‌گذاری روستای تپه قشلاق و بهره‌برداری از چراغ عابر خورشیدی در بخش آسارا از دیگر اقدامات استانداری در این هفته است.

معاون امور روستایی استانداری البرز در گفت و گو با ایلنا گفت: در هفته دولت، استانداری البرز در بخش روستایی اقدامات موثری انجام داده است.

آرش بهادری با اشاره به برنامه‌های استانداری در هفته دولت تصریح کرد: در روستاهای کرج، افتتاح راه روستای ساوج، اصلاح مسیر دوربان، بهسازی روستاهای علی‌آباد و افتتاح تکیه سپهسالار و ورزن از جمله برنامه‌های استانداری در هفته دولت برای کرج است.

وی افزود: لوله‌گذاری روستای تپه قشلاق و بهره‌برداری از چراغ عابر خورشیدی در بخش آسارا از دیگر اقدامات استانداری در این هفته است.

بهادری به افتتاح سالن ورزشی در روستای بختیار نظرآباد اشاره کرد و بیان داشت: نظرآباد از شهرستان‌هایی است که بهسازی روستاهایش از اولویت‌های استانداری به شمار می‌رود. از این رو، بهسازی روستاهای حسین‌خان‌لو، نجم‌آباد، صالحیه، انبار تپه، ابراهیم بیگی، کریم‌آباد، بختیار و حاجی بیگ در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در شهرستان اشتهارد نیز افتتاح قصال خانه روستای صحت‌آباد و افتتاح مسجد جامع روستای جارو از دیگر اقدامات استانداری در هفته دولت است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر