کد خبر: 257 A

رئیس مرکز آموزش جهاد کشاورزی استان البرز:

بر اساس این طرح، یکسری آزمون‌های عملی و نظری از کشاورزان گرفته می‌شود و کشاورزان در صورت قبولی در آزمون‌های مربوطه، کارت مهارت دریافت می‌کنند

كرج - ایلنا: با تلاش‌های بی‌وقفه جهاد کشاورزی و با توجه به این که این طرح مدت‌هاست در استان‌های دیگر به اجرا درآمده‌اند امید است که طرح خوداظهاری در شهریور سال جاری در جهاد کشاورزی استان البرز نیز به اجرا درآید.

رئیس مرکز آموزش جهاد کشاورزی استان البرز در گفتگو با ایلنا از ابلاغ طرح خوداظهاری به جهاد کشاورزی استان البرز خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه‌ای که میان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت آموزش و پرورش امضا شده قرار است این دو وزارت خانه برای آموزش بزرگسالان رشته‌های کار و دانشی که مرتبط با بخش کشاورزی است اقدام کنند.

ناصر سلطانیان افزود: کلیه کشاورزان، تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی برای دریافت کارت مهارت می‌توانند با داشتن شرایط آموزش بزرگسالان و گواهی پایان تحصیلات سوم راهنمایی در طرح خوداظهاری جهاد کشاورزی شرکت نمایند.

وی اشاره کرد: بر اساس این طرح، یکسری آزمون‌های عملی و نظری از کشاورزان گرفته می‌شود و کشاورزان در صورت قبولی در آزمون‌های مربوطه، کارت مهارت رشته‌های مربوطه را دریافت و با ارائه آن به آموزش و پرورش و گذراندن دروس عمومی، دیپلم مهارتی رشته مربوطه را دریافت می‌کنند.

وی در پایان گفت: با تلاش‌های بی‌وقفه جهاد کشاورزی و با توجه به این که این طرح مدت‌هاست در استان‌های دیگر به اجرا درآمده‌اند امید است که طرح خوداظهاری در شهریور سال جاری در جهاد کشاورزی استان البرز نیز به اجرا درآید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر