کد خبر: 2749 A

رئیس شورای اسلامی محمد شهر:

مسئولین زمانی می توانند به حل مشکلات این استان و شهرستان های تابعه آن بپردازند که کلان نگر باشند و تنها به بیان مشکلات این شهرها نپردازند.

كرج - ایلنا: برای این منظور ما باید نوع نگاه خود را تغییر دهیم و محمد شهر و ماهدشت را به عنوان شهرهای ادواری نشناسیم و شهروندان محمدشهرو ماهدشت را به عنوان شهروندان درجه دوم به حساب نیاوریم و بدانیم گسترش مهاجرت از جنوب شهرستان است که میتواند سبب تحول کل استان شود.

به گزارش ایلنا، رئیس شورای اسلامی محمد شهربا اشاره به اصل 134 قانون اساسی ٰ،گفت:گسترش عدالت اجتماعی و وحدت و یکپارچگی در دستگاه های اجرایی استان البرز از اصول بسیار مهم است ومسئولین زمانی می توانند به حل مشکلات این استان و شهرستان های تابعه آن بپردازند که کلان نگر باشند.

نادر ایزد بین با اشاره به مشکلات شهرستان ماهدشت و محمد شهرٰ، گفت: مسئولین مدام به بیان مشکلات شهرستان هاپرداختند اما تا کنون هیچ قدم اصولی برای حل مشکلات برداشته نشده است در این راستا سازمان جهاد کشاورزی باید به ایجاد فضاهایی جهت حل مشکلات شهرستان ماهدشت و محمد شهر بپردازد.

وی با اشاره به بازار میوه و تره بار محمد شهر، گفت: اگر با رویکرد خاصی وارد عمل شویم این بازار به علت نزدیکی به فرودگاه پیام می تواند به عنوان یک قطب به شمار آید.

ایزد بین افزود: برای این منظور ما باید نوع نگاه خود را تغییر دهیم  و محمد شهر و ماهدشت را به عنوان شهرهای ادواری نشناسیم و شهروندان محمدشهرو ماهدشت را به عنوان شهروندان درجه دوم به حساب نیاوریم و بدانیم گسترش مهاجرت از جنوب شهرستان است که میتواند سبب تحول کل استان شود.

وی در پایان گفت: گسترش حمل و نقل، راه اندازی خط 5 قطار شهری، احداث کمربندی جنوب شهرستان،ساختارها و زیر ساختارهایی مانند فاضلاب شهری در اولویت های محمد شهر است اما علی رغم جلسات و نشست هایی که در این راستا برگزار شده متاسفانه بودجه ای برای این امور در نظرگرفته نشده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر