کد خبر: 2772 A

کولیوند:

مسئولین بر تولیدات مهم و اصلی تاکید کنندو تولیداتی که حیاتی نیستند، فعلا نباید مورد توجه قرار گیرند و اختلاف نظرها در نحوه قانون گذاری نباید به وحدت مسئولین لطمه زند.

كرج - ایلنا: کارگروه صنعت و معدن و کارگروه اشتغال وظیفه دارند گزارش های خود را به صورت ماهیانه در اختیار مردم قرار دهند و در بند توسعه اشتغال باید مطالعات جدیدی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا نماینده مردم کرج و اشتهارد عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان محمد شهر گفت: جهاد فراروی صنعت باید در بخشهای نظارتی و اجرایی ریل گذاری درست شود تا دغدغه های بخش کشاورزی و صنعتی از بین برود.

کولیوند تصریح کرد: اگر در بخش خصوصی دغدغه ها را از بین ببریم و به تقویت نوع نگاه خود بپردازیم، می توانیم وحدت و یکپارچگی را در دستگاه ها ی اجرایی به وجود آوریم.

وی با اشاره به تحریمهای موجود گفت: نقشه خوانی در بحث تحریم ها بسیار مهم است و توزیع اعتبارات نسبت به آینده کشور بسیار کم است و فرمانداری و استانداری البرز باید بدانند که باید بر روی تولیدات مهم و اصلی تاکید کنیم و تولیداتی که حیاتی نیستند، فعلا نباید مورد توجه قرار گیرند.

وی افزود: اتخاذ تصمیمات نادرست و صرف هزینه در این راستا دیگر جایز نیست و در هر کشوری باید ستادهای پشتیبان حمایت از تولید ایجاد شود.

نماینده مردم کرج در مجلس اظهار داشت: کارگروه صنعت و معدن و کارگروه اشتغال وظیفه دارند گزارشهای خود را به صورت ماهیانه در اختیار مردم قرار دهند و در بند توسعه اشتغال باید مطالعات جدیدی صورت گیرد.

وی افزود: امروز بیش از گذشته باید به مردم توجه شود و نباید کسی در دستگاهی کار کند و به زیر مجموعه خود بی توجه باشد.

کولیوند با اشاره به ضرورت ایجاد وحدت و یکپارچگی در بین مردم و مسئولان دولت گفت:قدم ها باید در راستای ایجاد وحدت و یکپارچگی میان مردم و مسئولان برداشته شود.

وی افزود: امروزه بین قوه قضاییه و قوه مقننه وحدت جای اساسی دارد اما اگر اختلاف نظر یا اشکالی در نحوه قانون گزاری داشته باشیم این امرنباید به وحدت و یکپارچگی خدشه ای وارد کند.

کولیوند بیان کرد: کشوری که در حال توسعه است باید برای منابع مورد نیاز برنامه ریزی کند لذا قواعد برای مردم است باید به مردم واگذار شود.

به گفته وی کشور باید در سه آیتم بین المللی، منطقه ای و داخلی مطالعه لازم را داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر