کد خبر: 2777 A

فرماندار کرج:

آنچه امروز امید آینده مردم و تحکیم پایه های نظام را برآورد می کند وحدت، تعامل و رفاقت است لذا وظیفه همه مسئولین حفظ تعامل، برابری و برادری است.

كرج - ایلنا: باوجود این که جمعیت استان البرز بیش تر از سایر استان ها است اما اعتبارات این استان در سال های گذشته بسیار ناچیز بوده است.

به گزارش ایلنا، فرماندار کرج در جلسه شورای اداری با توجه به صحبت های کولیوند مبنی بر آنچه امروز امید آینده مردم و تحکیم پایه های نظام را برآورد می کند وحدت، تعامل و رفاقت است گفت:وظیفه همه مسئولین حفظ تعامل، برابری و برادری است.

مهدی ایران نِژاد اشاره کرد: امروزه موتور محرکه سازندگی در استان البرز به قدری سرعت خود را ادامه می دهد که در همه موضوعات امید را در دل مردم به وجود آورده است.

وی افزود: باوجود این که جمعیت استان البرز بیش تر از سایر استان ها است اما اعتبارات این استان در سال های گذشته بسیار ناچیز بوده است.

فرماندار کرج تصریح کرد: در سال 89 جمعیت استان البرز 2 میلیون و 200 هزار نفر و اعتبارات تخصیص یافته در این راستا28 میلیارد تومان بوده، در حالی که استان های دیگر یک سوم جمعیت استان البرز را داشتند اما از اعتبارات 400 میلیارد تومانی بهره مند بودند.

به گفته وی در دو سال گذشته شاهد سیل اعتبارات از تهران به سمت استان البرز بو دیم.

ایران نژاد در پایان گفت: در هفته دولت بالغ بر 297 پروژه در استان البرز با تخصیص اعتبار بالغ بر 44 میلیارد تومان افتتاح می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر