کد خبر: 2844 A

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرج:

شهری که مهاجر پذیری بیشتری دارد از مشکلات بیشتری برخوردار است اما این دلیل بر حل نشدن مشکلات نیست و مسئولین با اکتفا به این امر نباید صورت مسئله را پاک کنند.

كرج - ایلنا: دستگاه‌های فرهنگی می باسیت چالش های فرهنگی را بررسی کنند و با تهیه برنامه فرهنگی استان البرز آن را به همه شهروندان تامیم دهند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرج در گفت وگو با ایلنا با تاکید بر ضرورت تهیه نسخه فرهنگی گفت: در نظر داریم برای حل مشکلات فرهنگی کرج از کلیه بزرگان و صاحب نظران این شهر دعوت به عمل آوریم تا در جلسه ای، راهکارهای فرهنگی ارائه دهند چرا که دیگر وقت گله گذاری در این زمینه ها گذشته است.

حجت الاسلام حسین پیر علی با انتقاد از شانه خالی کردن برخی مسئولین از وظایفشان به بهانه مهاجر پذیری کرج، اظهار داشت:شهری که مهاجر پذیری بیشتری دارد از مشکلات بیشتری برخوردار است اما این دلیل بر حل نشدن مشکلات نیست و مسئولین با اکتفا به این امر نباید صورت مسئله را پاک کنند.

وی ادامه داد:مهاجرت در همه شهرهای کشور صورت می گیرد البته با شدت و ضعف متفاوت البته مهاجرت کرج به دلیل نزدیک بودن به تهران و سر ریز شدن افراد از تهران به البرز بیشتر است اما باید این موضوع را در نظر بگیریم که همه مهاجرین ایرانی هستند و نقاط مشترک بسیاری دارند.

پیر علی تصریح کرد:دستگاه‌های فرهنگی می باسیت چالش های فرهنگی را بررسی کنند و با تهیه برنامه فرهنگی استان البرز آن را به همه شهروندان تامیم دهند.

وی در پایان گفت:نباید به بهانه مهاجر پذیری استان البرز را رها کرد و باید در حوزه فرهنگ عمل را جایگزین شعار کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر