کد خبر: 33878 A

شانزدهمین جشنواره کشوری قصه گویی با هدف بهره گیری از فن و هنر قصه و القاء مضامین اخلاقی به کودکان و نوجوانان در استان البرز برگزار شد.

ایلنا - کرج: شانزدهمین جشنواره قصه گویی کشوری با برتری و راه یابی قصه گوی البرزی به چشنواره بین المللی قصه گویی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا شانزدهمین جشنواره قصه گویی کشوری که ظرف مدت 3 روز با حضور نمایندگانی از استانهای مختلف کشور در کانون پرورش فکری استان البرز جریان داشت با برتری قصه گوی البرزی به کار خود پایان داد.

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان با برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی در سطوح استانی، منطقه ای، کشوری و بین المللی در تلاش است تا با بهره گیری از فن و هنرقصه، مضامین اخلاقی، اجتماعی را از لابلای حوادث پیدا کند و قدرت استدلال و تغییر رفتار را در کودکان ونوجوانان که مخاطبان اصلی قصه گویی هستند،ایجاد کند.

قصه گوی برتر البرزی موفق شد با برگزیده شدن در جشنواره کشوری به جشنواره بین المللی قصه گویی که در روز های 28 دی ماه تا اول اسقند ماه سال جاری با حضور برگزیدگان مناطق مختلف کشور و نمایندگانی از کشورهای آسیایی و ارو پایی در استان آذر بایجان شرقی،برگزار می شود، راه یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر