کد خبر: 408 A

دبیر ستاد اقامه نماز استان البرز خبر داد:

پایگاه‌هایی برای جمع‌آوری زکات عید فطر در مساجد استان البرز مستقر می‌شوند که به منظور کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی به جمع‌آوری فطریه می‌پردازند.

كرج - ایلنا: امسال تمام مساجد اصلی استان و تمام مساجد شهر کرج به برگزاری نماز عید فطر اقدام می‌کنند تا این مراسم هرچه باشکوه تر برگزار شود.

به گزارش ایلنا دبیر ستاد اقامه نماز استان البرز در گفت و گو با ایلنا در خصوص روز قدس گفت: روز قدس روز مبارزه با استکبار جهانی است و از این رو امسال تمام اعضای فعال مساجد در راهپیمایی این روز شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام سید اکبر موسوی درخصوص نماز عید فطر افزود: امسال تمام مساجد اصلی استان و تمام مساجد شهر کرج به برگزاری نماز عید فطر اقدامی می‌کنند تا این مراسم هرچه باشکوه تر برگزار شود.

وی افزود: مساجدی چون مسجد جامع رجایی شهر، گلشهر، کارمندان شمالی، جهانشهر، مهرشهر و غیره از جمله مساجدی هستند که نماز عید فطر در آن‌ها برگزار می شود.

وی همچنین از استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری زکات عید فطر در مساجد خبر داد و گفت: امسال فطریه‌های جمع‌آوری شده به منظور کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی به مناطق زلزله زده ارسال می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر