کد خبر: 49329 A

در راستای جلوگیری از حیف و میل بودجه ای:

عملکرد عمرانی و خدماتی کلیه مدیران شهرستان کرج در دایره بررسی و پیگیری‌های ویژه قرار گرفته است/ تا نیمه اول فروردین ماه 92 بیمارستان باهنر شهرستان کرج تجهیز و افتتاح می‌گردد.

 ایلنا - کرج: در پی بازدیدهای دوره ای فرماندار کرج از رصد و بررسی فعالیت های عمرانی و خدماتی مراکز درمانی، اولین مصوبه کارگروه بیمارستان باهنر به مبلغ 3 میلیارد و 400 میلیون ریال محقق شد.

به گزارش ایلنا در کرج مهدی ایران نژاد ضمن اعلام این خبر افزود: تحقق این مصوبه با حمایت و مساعدت ویژه نمایندگان مردمی مجلس شورای اسلامی آقایان اکبریان و کولیوند به ثمر نشست.

فرماندار کرج خاطر نشان کرد: بودجه مصوبه به رئیس بیمارستان تحویل داده شد و مقرر گردید تا نیمه اول فروردین ماه بیمارستان باهنر در چارچوب بازدید و مصوبه به عمل آمده تجهیز و افتتاح گردد.

وی افزود: با توجه به در خواست های متعدد مردمی، بازدید از مراکز درمانی شهرستان کرج، همچنان در اولویت و دستور کار فرمانداری کرج قرار دارد.

با مدیران خاطی برخورد می‌شود

ایران نژاد در ادامه یاد آور شد: عملکرد عمرانی و خدماتی کلیه مدیران شهرستان کرج در دایره بررسی و پیگیری های ویژه قرار گرفته است.

فرماندار کرج در پایان به مدیران شهرستانی تذکر داد: تخصیص بودجه ها شهرستانی است، یعنی باید اعتبارات در شهرستان کرج در قالب پروژه های مصوب هزینه شود در غیر اینصورت و عدم رعایت این مهم به طور قطع پیگیری و برخورد از طریق دستگاه های نظارتی صورت می گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر