کد خبر: 50325 A

با محوریت شناخت هویت معماری معاصر ایران:

شناسایی هویت معماری استان البرز و رشد علمی معماری منطقه از اهداف برگزاری این جشنواره است.

ایلنا - کرج: فراخوان سومین جشنواره روز معمار با محوریت «شناخت هویت معماری معاصر ایران با نگاه منطقه‌ای به استان البرز» ویژه‌ی دانشجویان و اساتید دانشگا‌هی از سوی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج اعلام شد.

به گزارش ایلنا در کرج: حسین آبین، سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با اشاره به اهداف این جشنواره گفت: جشنواره روز معمار هر ساله با هدف بزرگداشت شیخ بهایی، ارتقای سطح کیفی آموزش‌های معماری، پیوند عرصه اندیشه و عمل و ایجاد فضای با نشاط و پویا در میان دانشجویان اجرا می‌شود.

وی شناسایی هویت معماری استان البرز و رشد علمی معماری منطقه را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره دانست و خاطر نشان کرد: جشنواره روز معمار با محوریت «شناخت هویت معماری معاصر ایران با نگاه منطقه‌ای به استان البرز» برای شناساندن هویت معماری استان البرز و رشد علمی معماری منطقه برگزار خواهد شد.

آبین خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری کرج، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و دانشگاه جامع علمی- کاربردی واحد استان البرز برگزار می شود.

سرپرست مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ادامه داد: این جشنواره در بخش‌های مختلف از جمله ارائه مقاله، مستندسازی از طریق فیلم و عکس و پانل تخصصی با حضور اساتید معماری ایران و مطرح در کشور و تقدیر از معمار پیشکسوت در سوم اردیبهشت ماه به مدت یک روز برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: برترین آثار توسط کارشناسان شناسایی شده و در نهایت این آثار به نهادهای مریوطه برای ایجاد تغییرات مثبت در فضاسازی شهری ارائه می‌شود و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا می شود.

سرپرست مرکز آموزش علمی- کاربردی جهاد دانشگاهی كرج در پایان گفت: علاقه مندان از 5 اسفندماه می‌توانند چکیده مقالات خود را از طریق سایت مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به نشانی karaj.iastjd.ac.ir ارسال نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 32538855-026 داخلی 106 تماس حاصل نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر