کد خبر: 50633 A

معاون برنامه ریزی و اشتغال استان البرز:

دشمنان به دنبال مسائلی مانند گرانی و کمبودها به صورت ساختگی و جنگ روانی در جامعه هستند تا جو روانی کشور را تحت تاثیر خود قرار دهند.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استان البرز گفت: مایحتاج ضروری شب عید مردم در هفته جاری وارد بازار می شود.

به گزارش ایلنا در کرج امیر یزدی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری، در حاشیه مراسم رونمایی از پروژه های سال 91 معاونت برنام ریزی و توسعه مدیریت که با حضور دکتر عربیان استاندار البرز، معاونین، فرمانداران، بخشداران، و جمعی از مدیران کل در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد اظهار داشت: با برنامه ریزی های بعمل آمده،کالای اساسی مردم تا شش ماه آینده نیز ذخیره شده است و مردم اصلاَ نگرانی از بابت مایحتاج شب عید نداشته باشند و مایحتاج ضروری مردم در شب عید از هفته جاری وارد بازار می شود.

یزدی تصریح کرد: در بخش تنظیم بازاراقدامات بسیار خوب و اساسی در سطح کشور انجام شده و ما هم در استان البرزبرنامه ریزی های جدی و جلسات کنترلی در این حوزه داشتیم، و هر آنچه که اقلام مورد نیاز مردم می باشد(گوشت،مرغ، برنج، روغن،شکر، میوه و....) ذخیره سازی شده و از هفته جاری وارد بازار می شود.

معاون برنامه ریزی در ادامه افزود: بازارها و نمایشگاه های بهاره نیز از دهم اسفند ماه شروع به کار می نماید و شهروندان می توانند با مراجعه با این نمایشگاه ها و بازارها اقلام مورد نیاز خود را با قیمت مصوب تهیه نمایند.

یزدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال ایجاد جو روانی و کمبود به صورت ساختگی هستند، افزود: دشمنان به دنبال مسائلی مانند گرانی و کمبودها به صورت ساختگی و جنگ روانی در جامعه هستند تا جو روانی کشور را تحت تاثیر خود قرار دهند.

یزدی با بیان اینکه مردم همیشه حامی انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه می باشند و این مهم را در راهپیمایی روز 22 بهمن همه جهانیان به عینه دیدند، افزود: در راهپیمایی 22 بهمن به رغم تمام مشکلات مردم حضور پر شکوهی را داشتند که این ارادت مردم، به نظام و رهبری را نشان می دهد و این وظیفه و رسالت مسئولان را سنگین تر می کند و امروزه تلاش مسئولین این است که اثرات این تحریم ها را کاهش دهند و بار تحریم ها را از دوش مردم برداریم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر