کد خبر: 53563 A

ه

مراسم ویژه نواختن زنگ نیكوكاری با حضور مدیران كمیته امداد و مسئولین استانی و شهرستانی، در روز چهارشنبه 16 اسفند ماه، در تمامی مدارس استان البرز انجام می گردد.

عبدالله طاهری معاون توسعه مشاركتهای مردمی كمیته امداد استان البرز با اعلام این خبر گفت: طنین زنگ نیكوكاری، همه ساله، همزمان با اولین روز از جشن نیكوكاری، درتمامی مدارس این استان نواخته می شود.

به گزارش ایلنا در کرج وی در این رابطه افزود: مراسم ویژه نواختن زنگ نیكوكاری با حضور مدیران كمیته امداد و مسئولین استانی و شهرستانی، در روز چهارشنبه 16 اسفند ماه، در تمامی مدارس استان البرز انجام می شود.

وی اظهار داشت: امسال جشن بزرگ نیكوكاری با شعار " همت مردمی، سلامت و توانمندی خانواده ها " و با مشاركت صدا و سیما، آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج، مساجد، اصناف و تعدادی از موسسات خیریه استان البرز اجرا می شود.

طاهری در پایان یاد آور شد: دانش آموزان مدارس استان البرز، در روز جشن نیكوكای هدایای نقدی و غیر نقدی خود را طبق هماهنگی های بعمل آمده با آموزش و پرورش به مدارس تحویل می دهند، تا در اسرع وقت این كمك ها بین دانش آموزان نیازمند و كودكان محروم و بی بضاعت توزیع شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر