کد خبر: 63342 A

معاون اجرایی ستاد انتخابات استان البرز:

هر یک از مدیرانی که نمی توانند خود را با شاخص ها و اصول ستاد انتخابات هماهنگ کنند می توانند از ستاد برگزاری انتخابات خارج شوند.

 ایلنا-البرز: معاون اجرایی ستاد انتخابات استان البرز تاکید کرد: مسئولان کمیته ها و اعضایی که در امر انتخابات دخیل هستند، ضمن رعایت قانون از جانبداری از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پرهیز کنند.

به گزارش ایلنا در کرج علی اکبر زارعی نژاد با بیان این مطلب در اولین جلسه ستاد انتخابات استان البرز اظهار داشت: قانون گرایی، عدالت محوری، امانتداری و بسترسازی برای حضور گسترده مردم در انتخابات اصولی است که در راس برنامه های ستاد برگزاری انتخابات قرار گرفته است که باید بیش از پیش مدنظر مسئولان قرار گیرد.

وی افزود: هر یک از مدیرانی که نمی توانند خود را با شاخص ها و اصول ستاد انتخابات هماهنگ کنند می توانند از ستاد برگزاری انتخابات خارج شوند.

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه ستاد برگزاری انتخابات استان و حوزه های انتخابیه استان امانتدار رای مردم هستند، خاطر نشان کرد: اجرای صحیح قانون و برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه از جمله تاکیداتی است که از سوی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان البرز مورد توجه قرار گرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر