کد خبر: 63367 A

مسئول كمیته اطلاع رسانی استان البرز:

برنامه های اطلاع رسانی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد.

ایلنا-البرز: مسئول كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز برنامه های این کمیته را برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام کرد.

به گزارش ایلنا در کرج ابراهیم کردلو با بیان این مطلب در جلسه هماهنگی مدیران روابط عمومی های فرمانداری های استان با کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، اظهارداشت: با توجه به اینکه استان البرز اولین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا را به صورت مستقل استانی پس از تشکیل استان البرز تجربه می کند، باید با هماهنگی و همراهی میان دستگاه های مختلف بسترهای لازم را برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه فراهم کرد.

وی افزود: اطلاع رسانی به موقع، صحیح و شفاف از جمله اقدامات بسیار ضروری در امر برگزاری انتخابات است که می تواند علاوه بر حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، از هرگونه تنش و ناامنی در برگزاری انتخابات خودداری کند.

این مسئول در جمع مدیران روابط عمومی فرمانداری های استان البرز، برگزاری نشست های هم اندیشی با مدیران رسانه های استان، برگزاری نشست های خبری با حضور استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان، اطلاع رسانی آنی اخبار انتخاباتی از طریق سامانه پیام کوتاه استانداری، صدور احکام برای اعضاء کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی استان، را در امر اطلاع رسانی دقیق در استان لازم وضروری دانست.

وی در ادامه مستند سازی کلیه عملیات اجرایی انتخابات، تشکیل کمیته متناظر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی استان در 5 شهرستان استان، برگزاری جلسات مشترک با کمیته های شهرستانی، تشکیل اتاق خبر در استانداری و فرمانداری های تابعه، ایجاد لینک ویژه انتخابات در سایت استانداری، تشکیل شورای اطلاع رسانی استان هر پانزده روز یکبار، تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، استقرار واحد سیار رادیو البرز در ستاد انتخابات استان و شهرستان ها و انتشار به موقع اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور را از اهم برنامه ها و اولویت های كمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز عنوان کرد.

عضو ستاد انتخابات استان البرز در پایان سخنان خود تاکید کرد: شایسته است مدیران روابط عمومی فرمانداری های استان البرز نیز با فعال کردن کمیته متناظر اطلاع رسانی در دستگاه های خود نسبت به اجرای دقیق برنامه ها اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر