کد خبر: 6526 A

معاون تبلیغات اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خبر داد:

در ایام هفته دفاع مقدس امسال 1000 سری مجموعه تصاویر نمایشگاهی چیستی و چرایی جنگ که با بیانات حضرت امام خمینی (ره) آراسته شده بودند برای بهره برداری در نمایشگاه ها در سراسر کشور توزیع شد.

ایلنا - كرج: تصاویر دیده نشده دوران دفاع مقدس جذابیت خاصی برای نسل فعلی و همچنین رزمندگان آن دوران دارد و بعد از گذشت 22 سال از آن دوران طلائی دیدن تصاویری که در میدان نبرد ثبت گردیده شور و شوق ویژه ای در مخاطب ایجاد می‌نماید.

ایلنا-کرج: به نقل از پایگاه خبری اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس معاون تبلیغات اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در این خصوص گفت: در ایام هفته دفاع مقدس امسال 1000 سری مجموعه تصاویر نمایشگاهی چیستی و چرایی جنگ که با بیانات حضرت امام خمینی (ره) آراسته شده بودند برای بهره برداری در نمایشگاه ها و مراکز فرهنگی و نظامی در سراسر کشور توزیع شد.

داود پوریان در ادامه افزود: تصاویر دیده نشده دوران دفاع مقدس جذابیت خاصی برای نسل فعلی و همچنین رزمندگان آن دوران دارد و بعد از گذشت 22 سال از آن دوران طلائی دیدن تصاویری که در میدان نبرد ثبت گردیده شور و شوق ویژه ای در مخاطب ایجاد می نماید.

وی افزود: در این تصاویر به موضوعاتی مانند دلایل آغاز جنگ، نقش مردم در دفاع مقدس، چرا جنگ ما دفاع مقدس شد، ایثار جانبازان و آزادگان، دلایل پذیرش قطعنامه و لزوم صبر و استقامت پرداخته شده است.

پوریان در خاتمه افزود: در این سری نمایشگاهی تلاش شده تا به سؤالاتی پاسخ مستند داده شود که نسل جوان در مورد جنگ و بروز آن داشته و در این راه از بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) استفاده شده تا مخاطب جواب سؤالات خود را از زبان بهترین بندگان خدا دریافت نماید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر