کد خبر: 66855 A

در نخستین کنگره بزرگداشت حضرت زهرا(س):

در این کنگره؛هنرمندان با بهره گیری از توان هنری خود در خوشنویسی، تذهیب، تجسمی، هنرهای نمایشی، شعر...و به نوعی با زبان هنر، بخش هایی از سیره زندگی دخت مکرم پیامبراسلام (ص) را به تصویر کشیده اند/

ایلنا- البرز: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گفت: در نخستین کنگره بزرگداشت حضرت زهرا(س) سعی شده تا از هنرهای مختلف برای انعکاس زندگی بانوی آب و آیینه بهره گیری شود.

به گزارش ایلنا در کرج حجت الاسلام اکبر موسوی با بیان این مطلب افزود: دربرگزاری این رویداد فرهنگی؛ کیفیت در اجرای برنامه ها مهمترین اولویت بوده؛ تا شاهد خروجی مناسبی از برگزاری این کنگره باشیم.

وی با بیان اینکه صرفاً برگزاری همایش های مختلف مد نظر مجریان برگزاری این کنگره نبوده است؛ خاطر نشان کرد: هنرمندان با بهره گیری از توان هنری خود در خوشنویسی، تذهیب، تجسمی، هنرهای نمایشی، شعر...و به نوعی با زبان هنر، بخش هایی از سیره زندگی دخت مکرم پیامبراسلام (ص) را به تصویر کشیده اند.

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان البرز؛ تصریح کرد: برگزاری سلسله نشست ها در مساجد و دانشگاه ها نیز با استقبال مطلوبی همراه بوده و خروجی خوبی نیز داشته است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این کنگره سعی شده است تا از ظرفیت های مختلف حوزه فرهنگ و هنر با دستان هنرمندان، گوشه هایی از زندگی حضرت زهرا(س) به تصویر کشیده شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر