کد خبر: 672 A

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز:

این کتابخانه با هدف افزایش سرانه کتابخوانی در سیف آباد ساوج بلاغ در هفته دولت افتتاح می‌شود.

ساوجبلاغ - ایلنا: ابلاغیه ای به کلیه مدارس استان البرز داده شده است تا مبنی بر آن کلیه معلمان و دانش آموزان عضو کتابخانه شوند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به سیاست گذاری های خاص در جهت افزایش کتابخوانی گفت: ابلاغیه ای به کلیه مدارس استان البرز داده شده است تا مبنی بر آن کلیه معلمان و دانش آموزان عضو کتابخانه شوند.

رمضانعلی محسنی افزود: در این راستا همچنین مسابقات کتابخوانی به صورت شبکه اینترنت کشوری با نام کتابخوان حرفه ای برگزار شده که تحت بیست عنوان کتاب به دو صورت مکتوب و ٱن لاین کتابخوانان به رقابت می‌پردازند.

وی تصریح کرد:این مسابقات به صورت ماهیانه برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این سایت و دریافت فرم ثبت نام عضو این سایت شوند.

محسنی در راستای ویژه برنامه های دفاع مقدس به نشست ها ی ادبی، نمایشگاه تازه های کتاب، مسابقات نقاشی ویژه کودکان و نونهالان اشاره کرد و گفت: نشست ها ی ادبی، نمایشگاه تازه های کتاب و مسابقات نقاشی ویژه کودکان و نونهالان در کتابخانه های مناطق کرج، نظر آباد و ساوجبلاغ در زمینه های شعر و ادبیات حماسه دفاع مقدس برگزار می شود.

وی در بایان به راه اندازی کتابخانه ای اشاره کرد و اظهار داشت: این کتابخانه با هدف افزایش سرانه کتابخوانی در سیف آباد ساوج بلاغ در هفته دولت افتتاح می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر